Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

1. forzamilan

forzamilan Veteran foruma

Nisam gledao Brazil ali evo vidim Paragvaj dobio a nije imao šuta na gol u regularnih 90min.

2. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Čile je razvaljivalo Venecuelu pa izgubise :)

3. Pelikan

"Paragvaju je tako uspjelo izboriti finale južnoameričkoga nogometnog prvenstva u Argentini nakon pet odigranih remija i dvaju uspješnih izvođenja penala."

4. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Odlično, još da bace i šesti remi i dobiju penale i da vidim Larissine sise. :)

5. forzamilan

E jbg ako ih dosad nisi vidio :smt003

6. Alibegovic

Gervinho 2 komada u svom debiju protiv Koelna danas.

9. Alibegovic

Hajduk dobar veceras, nula protiv odlicne Barselone, od prvotimaca igrali Valdes, Villa, Keita, Affelay, Busquets, Iniesta, Abidal, Maxwell.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

10. Esh

Esh HWB

S tim sto su spomenuti igraci s kraja liste igrali samo drugo poluvrijeme. Uglavnom, dobra utakmica, odlicna atmosfera i dobar povod da se ugosti Barcelona. Steta sto Barcelona nije do kraja ispostovala Hajduk i dosla sa najboljim timom.

11. ColdFire

:lol:

12. Alibegovic

Da, nisam bolji autogol vidio godinama, al to može samo Arsenal. haha

13. NeTRa1der

NeTRa1der Komšija

Sreca njegova pa je u pitanju samo prijateljska utakmica :)

14. Alibegovic

Forlan za 2-0 u finalu cope, stvarno je ovaj Paragvaj smijesan, jos su u prvoj minuti trebali ostat sa igracem manje, koji je rukama branio na gol liniji... a ni penal nije sviran.

15. Alibegovic

Urugvaj je prvak Južne Amerike. Prosto nevjerovatno kakva je ekipa došla u finale da igra protiv njih.

Ps: Koji je debil onaj Baloteli, gledam veceras tekmu protiv LA-a, lik izlazi sam sa Dzekom pred golmana Galaxyja i umjesto da zabije gol ili doda Edinu, ovaj pravi piruetu na lopti i suta petom i promasi, Mancini i Dzeko popizdise, i odmah ga izvadi na klupu i uvede Milnera, a crnjo na klupi poce bacat flashe haha ...

16. h2o

h2o Aktivista

:lol:

17. forzamilan

Koji tard :D

18. NeTRa1der

Samo da najavim jos jedan mini-turnir: "AUDI Cup 2011", utorak i srijeda od 20:45h (prenos na Sportklub-u), Allianz Arena. Ucestvuju AC Milan, Bayern, Barca i SC Internacional de Porto Alegre. Zgodno, zar ne? :)