Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Upravo. Mislim da je on najjači fudbaler. Mislim na snagu, ne na tehniku i fudbalsko umjeće (iako bi se i tako moglo reći). Lik je baš zemlja jak.
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    bas me kopka sta ce stari lisac izvuci iz rukava za novu 7 :D
    nadam se da je Kun
    huhuhuhuh :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Sto se to toliko lozite na Ibrahimovica? :eek:
     
  4. Pasha

    Pasha Komšija

    Čovjek je Šved...
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Potpis. Ne znam kojeg ga vraga više zovu bosancem. Prezime i porijeklo njegovog oca je upravo od njegovog ''oca''.
    Ne znam kada je neko govorio da je Zidane alžirac.
     
  6. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Covjek ima backheel kompilaciju na youtubeu :lol:

    http://www.youtube.com/watch?v=AGQyRM4MXQo

    Prvi i zadnji gol su nevjerovatni. A u ovom protiv Atalante se vidi snaga kad rastjera ovu dvojicu kripla na 2:10 :smt005

    Ili na ovom videu http://www.youtube.com/watch?v=Yp7fdrHcK94 0:45 kad lik skoči na njega i odbije se ko da je skocio na zid
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

    Isti sam komentar i ja dao kada sam gledao ovaj klip. Fakat...zid. Kao Stam u najboljim danima. :)
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Mislim da se vise moze pricati koliko je Inter izgubio sa ovom zamjenom, ali eto izgleda da je talijane bas uhvatila recesija pa je svaka doplata dobrodosla. :)
     
  9. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Mislim da je marketing presudan. Iako im ide loše u Ligi prvaka zadnjih godina marketinški dobro stoje, a sad će da poprave taj rejting još više. Perez je sam izjavio za C.Ronalda tip lijep momak, zgodan, dobar imidž. Prva opcija je bio Riberi ali nije Bayern htio da ga proda pa su se okrenuli Ronaldu. Mislim da će napraviti nešto u ligi prvaka u narednim godinama. Negdje sam pročitao izjavu Cannavara da samo od muzeja na Bernabeu i prodaje dresova i ostalih suvenira znaju zaradit 60 000 € dnevno.
    Biće zanimljiva sledeća sezona. :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ma Ronaldov transfer je vise tipa Beckham :D
     
  11. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Već su potrošili 150 mil. €. Kako će biti samo slatko kada Barca ponovo uzme Primeru i odbrani CL na Bernabeu.
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Ljudi, ne zna se ništa dok ne dođe do tog momenta.
     
  13. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Vidi oficijelnu stranicu ManU.
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Zna Ferguson kada ce prodati igraca, evo primjer Beckhama, Van Nistelrooya... nisu nesto napredovali otkako su otisli iz ManU. Nema tog igraca koji vrijedi 90 miliona eura.
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Ma ne mislim na to, nego na ovo osvajanje titula. Kada neko kaze vec sada da barca, man, celik, laktasi ili ko vec uzima titulu. :)
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da nisam navijač stavio bih "kako bi bilo slatko", nego ću ovako biti uvjeren u osvajanje, jer sve naznake ima da iduće godine u ovo doba r. madrid bude epic fail :wink:
     
  17. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ma bila je i Barca prije 2 sezone epic fail, bilo je 4:1 na Bernabeu koliko se sjećam i 0:1 na Camp Nou svi su ih derali, mislim da je Hansel upravu, dok sve ne krene ne možeš reći e ovo je sigurno prvak. Meni je ova situacija interesantna zato što se "talasa" tržište igrača, biće interesantno gledat sve ove face u drugim dresovima, sa drugim obilježjima i sl.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Kristijan Ronaldinjovic je obicni pozer koji muda kvarca po kozmetickim salonima. Za 90mil€ mozes kupiti kompletnu postavu igraca, ovo samo dokazuje o kakvim se debilima radi (uprava Reala).
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Samo se uspjeh racuna. U tom smislu, nece im niko prigovoriti ako osvoje LP i prvenstvo, medjutim ako ih Barca opet nadvisi, mozemo ocekivati naslove tipa "Velika rasprodaja na Bernabeu":D
     
  20. Hansel

    Hansel Komšija

    Ronaldo 60 miliona eura. Julska akcija, uz Ronalda dobijete i Dudek-a.