Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Sta reci osim da je suđenje katastrofa. Kada sudije pocnu odlucivati o tome ko dalje prolazi... Iako sumnjam da to sudije na svoju ruku rade. Tu dolazi naredba "odozgo".
     
  2. p4ja

    p4ja Komšija

    [​IMG] mahalski sto bi rekli
     
  3. xman

    xman Komšija

    Juve je trebao prodati sve napadace koje ima i njega dovesti,jer nemaju jadnici para za njega a imaju za Anelku, Bentdbera, Iaquintu,Matrija,Giovinca... Ionako im veznjaci postizu identican broj golova. Ovako bi bar imali jednog napadaca.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ovo polako postaje Uefa Cirkus . Imal tekme da bude regularna ? mada sta ocekivat kad se vrti ogromna lova :)
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ronaldo, fudbalska i ljudska velicina:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Kao da UEFA prizeljkuje polufinale sa Realom, Bayernom, Dortmundom i Barcom. :D
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Zasto Mandzo dobi zuti haha
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    Idemo gledati sad utakmicu, bio je ionako bolji PSG do sad :)
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zao mi PSG-a. Ovaj Juventus slabo skroz, mada ocekivano.
     
  10. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Nazalost PSG nije imao srece. Za mene su bili dosta bolji.
     
  11. xman

    xman Komšija

    Steta sto PSG ne prodje dalje... Bayern bolji tim apsolutno zbog krila i napada i zasluzeno ide dalje.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Rekoh ja kad se Ribery i Robben sastanu druga prica skroz. Ne zna se ko je bolji. Jos kad bi Robben nekad dodao loptu kad prodje 2-3 igraca na 16...
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mandzo stavio cika Pirla u dzep i nosao ga po terenu :lol:

    Juve-ov veliki takticar igra sa 3 nazad protiv ekipe sa dva ubojita krila, smijesno.

    Barci fali igraca za ovako duge kampanje, Hummels-a jednostavno moraju uzeti na ljeto.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mogli su u Barci iskesati za najboljeg stopera svijeta Silvu 40milki kad su već onomad dali 25 za Čigrinskog. Barca onako ništa posebno na iskustvo dobili. Sakrili loptu kod 1-1 baš iskusno dok je PSG iznenadio fino su igrali i djelovali jako iako su puni zvijezda Carletto je to posložio fino. Juve tanak sa onim napadom. Jednostavno Vučinić, Quagliarella i Matri nisu kalibar za ligu prvaka a i Pirlo ispuhao nema više motiva. To je onaj Pirlo od zadnjih 2-3 sezone iz Milana... Treba tu još kvaliteta da budu na nivou ovih najjačih ekipa. Bayern zreo da napokon uzme tu LP nakon dugo godina. Ali Robben :lol: koji panj šta sve može fuliti sve uradi i onda kad treba zabiti gol napuca u Z red...
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    "napuca u Z-red", FM komentar :mrgreen:

    Ali bas je los suter da je to za plakati.
     
  16. Ziks

    Ziks Aktivista

  17. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Bilo bi lijepo :)

    Iako po mom misljenju BVB ima najmanju sansu da osvoji. Po meni je Bayern u prednosti nad ostalima:

    1. Bayern
    2. Real
    3. Barca
    4. BVB
     
  18. xman

    xman Komšija

    Realno najmanje slabosti je pokazao Bayern. Strahota su jaki. Ali ipak najvece sanse dajem Realu. Vratili su se u formu i imaju apsolutno najboljeg igraca svijeta u svojim redovima koji je ove godine u svom najboljem izdanju. Inace zaista ne razumijem ljude koji Messija smatraju najboljim ili najboljim ikada...
    Mozda zato sto cijenim neke drugacije tipove igraca. Moj najbolji ikada je Zidane. Bas jutros pijem kafu i gledam neka videa Bergkampa i genijalnost jednostavnosti sa kojom je igrao. Nedostaju mi takvi igraci. Giggsa neizmjerno postujem,Pirlo je vec pri kraju...
    Od igraca koji trenutno rasturaju se divim Iniesti ili Robenu. Iniesta je u top 5 najboljih trenutno.
    Nije zato sto je u Juventusu ali Pogba je puno vise od talenta a jedva je punoljetan. Mislim da ce za par godina biti jedan od najboljih igraca na svijetu.
     
  19. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Joj što ne mogu ovako nostalgičare koji misle da su stariji igrači bili toliko bolji od ovih modernih (mladih). Igrači tipa Baggio, Batisuta, Zidane su sve igračine, međutim kada i Messi i Ronaldo završe svoje karijere i kada vrijeme "odmakne" slovit će bolje do svih koji si ti nabrojao. Fudbleri su slični kao muzičari, samo što se oni odjednom na sva usta počinju hvaliti kada se penzionišu, a muzičari kada umru.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Eo kaze mi Platimi da ne zna tacno osvajaca LP ali je dosta siguran da bi finale trebalo biti "derbi" El Classico (naravno onaj spanski..)

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk