Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Pa nisu primili samo taj gol, nemojte sad pretjerivati. FC Chelsea je prvom utakmicom u dobroj mjeri zasluzio prolaz.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Izgleda da preokret samo stoji Liverpoolu, sve druge ekipe koje maestralno preokrenu rezultat su imale sreće, npr. kao Chelsea i ubačaj Anelke. Chelsea je potpuno zaslužio prolaz a feyza totalna nafaka bi bila da je Liverpool prošao.
    Ako Barca izgubi lakše bi mi bilo da izgubi od Chelsea a ne od Liverpoola čiji navijači redovno na transparentima pišu "The greatest English club of all time" a dvadeset godina nisu osvojili Premiership.
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    To pisu zato sto su najtrofejniji klub u Engleskoj, i ove sezone su veoma blizu (da ne pricam da su u obje utakmice raznijeli i Utd. i Chelsea u Premershipu) :wink:

    Ne mogu da vjerujem da si pomislio da bi Chelsea mogao izbaciti Barcu ? :lol:
     
  4. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Znam da su najtrofejniji, fol je što pola njihovih navijača se ni ne sjeća te stare generacije koja je osvojila te naslove. Za pet godina sigurno neće stavljati takve transparente jer će ih Mančo sigurno preteći.
    Nadam se da Chel$ki neće izbaciti Barcu, jer niko ne može ostati ravnodušan poslije igre koju su večeras pružili. Hiddinku je najveći domet polufinale, a volio bih da to i ostane.
    Sutra navijam za Porto, odnosno Villareal :lol:

    Edit: Kako vidim, ima nas dosta Barca fanova na HWB-u :D
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja sam upravo jednu od najboljih utakmica LP prespavao... al bar mi je fino bilo :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Vazno je da su svi zadovoljni!
     
  7. Loki

    Loki Komšija

    Naravno...
    1. Juve
    2. Barca :D
     
  8. kAcA

    kAcA Aktivista

    Odlicna utakmica, nakon dva brza gola Liverpoola sam pomislio da Chelsea pada ali eto, bili su bolji...
    Chelsea razbija Barcu, vidjet cete! :p
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    utakmica Chelsea-Liverpool za desetku! cestitke Plavima...jedva cekam polufinale :)
    cestitke i Barci na prolasku dalje :)

    bice zanimljivo vidjeti kako ce ManU odigrati protiv Porta...
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Mislim da je drugi polufinalni par realno Manchester - Arsenal jer ce United bez ikakve sumnje sutra odigrati mnogo ozbiljniju utakmicu u Portugalu.
     
  11. FearLess

    FearLess Aktivista

    Najiskrenije se nadam da ce ManU izgubiti veceras protiv Porta.
    Muka mi je njihove prepotencije i onog njihovog Sira na klupi.

    A Villareal ce veceras da pruzi iznenadjnje :)
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Ako se večeras ne sruši tradicija (Porto nikada nije izgubio na svom terenu od engleza) onda ćemo ipak gledati finale kakvo sam priželjkivao, Arsenal - Barcelona jer će Arsenal proći večeras Villareal kao i Porto-a bez problema, a Barcelona će proći Chelsea.
     
  13. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Nece Barca tako lako proci Chelsea. Nije to Bayern, a tu je i Hiddink na klupi. Covjek od govneta napravi zlato.
     
  14. Hansel

    Hansel Komšija

    Onda neka kupi sebi kravu i neka je obilno hrani. Biće najbogatiji čovjek na svijetu.
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    eh, uzeo si mi rijec iz usta Ace_ :D
    nije Chelsea Bayern pa da Barca moze rijesiti utakmicu u prvom poluvremenu :lol:
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Nije valjda dotle doslo da ce navijaci Bayerna sad navijati za Chelsea:D
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    :smt005 :smt005
     
  18. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    pwnt :lol:
     
  19. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e hebi ga sad :lol:

    da, navijacu za Chelsea, a AKO prodju Chelsea onda cu navijati za onaj tim koji bude igrao u finalu protiv Barce :)
    kada igra Bayern u Evropi navijam, naravno, za njih, a kada ispadnu onda navijam za ostale, samo ne za tim koji je izbacio Bayern :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Da se Hoffenheim nije raspao, ne bi Bayern ni LP vidio naredne godine.