SSD diskusija

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by GW, Mar 21, 2009.

  1. DSA

    DSA Aktivista

  2. fipi

    fipi Aktivista

    Mostar. Konacni racun sa dostavom 245KM.
     
  3. fipi

    fipi Aktivista

    Ovo mi jos nije doslo, jel normalno cekat 9 dana na dostavu iz winwin-a?
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jest
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kako je normalno čekat 9 dana. Svaka kompanija u državi dostavi odmah naredni dan brzom poštom.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    dovlace iz Srbije, a tamo idu jednom sedmicno.
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Šta mislite o ovom Transcend SSD340 128GB, za 140km, nov u Skenderiji? Mislio sam veceras otici po njega, ovaj HDD mi više vala star, ima mu 3-4god, konto njega za storage ostavit, a ovamo staviti battlefield i sony vegas, da mi to fino i brzo radi?

    šta vi mislite
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Controller: JMICRON JMF667H

    Znacajno bolje od svakog HDD-a, ali ja bih radije isao na Samsung/Crucial/Intel.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma druže takvi su po 200km, a ovaj je oko 140km, hocel bit okej?
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Imaš ovaj od kolinsa
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    daj mi link
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Druze na winwin.ba narucis online imas odlican izbor SSDova, kingston V300 120GB za 145KM,najbolja ponuda Crucial MX100 od 256GB za 196KM. Dodjes po artikal u njihovu prodavnicu u Hrasnom preko puta Robota, platis i gotovo.
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Tanka garancija Crucial-u, nekako ovaj winwin najbrže reaguje na trendove cijena vani od svih radnji.
    Priča se da će u ovom kvartalu krenuti price drop između Transcedent-a i Kingstona.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Koliko se čeka u prosjeku kada se nešto naruči iz winwin.ba?
     
  15. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Do 7 dana ja mislim, ponedjeljkom naručuju robu iz srbije pa ako nekim drugim danom naručiš moraš malo duže pričekati (moje iskustvo). Doduše, ja sam čeko 15 dana jer su poplave bile, odnosno posljedice.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zavisi koji dan narucis. Cini mi se da mi rekose da subotom idu po robu, a utorkom isporucuju, pa ako narucis u petak-subotu cekat ces tek do slijedece subote da to dovuku i onda do utorka da isporuce (10tak dana u najgorem slucaju, osim ako ne zaglavi na carini)
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Znaju izraditi pa potvrdi telefonom da su zaista dobili komponente
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam napravio online narudžbu i nazvao odmah radnju i rekli su mi 7-10 dana jer iz Čačka dolazi roba. Ne bih da oduži jer sam sastavio za druga konfu i samo nam ta jedna komponenta fali.
     
  19. fipi

    fipi Aktivista

  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    To je to otprilike. Kod mene na Seagate ST240HM000 izgleda ovako:

    [​IMG]