Šta se igra?

Discussion in 'Igre i konzole' started by Critical~, Aug 22, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Hehehe
    Shadow Hearts Covenant
     
  2. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    HL2, HL2 DM, HL2 CTP
     
  3. d0ga

    d0ga Aktivista

    prodaj komp.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Gran Turismo 4 - napokon
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Original? :mrgreen: Jel' pal ili ntsc (bolji)? :smt002
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    NTSC (bolji)-nova kota :mrgreen:
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jesu animacije previse downsamplirane, vide li se artifakti (posto pretpostavljam da je na obicnom dvd5 mediju)?
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    onaj, koliko ja znam NTSC je losiji od PAL sistema (bar su nas tako ucili u skoli :roll: ) tj PAL prikazuje vise linija (PAL 625 NTSC 525) i bolja je frekvencija, bolje su boje zasicene... a i nase televizije su na PAL sistemu, pa ne znam kako prikazuju NTSC sliku... :? :roll: :?:
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imas ti dosta gradiva da ponovis. PAL radi u 50Hz sa malo boljom paletom boja dok je NTSC u 60Hz. Postoji i PAL60 standard pa ako te interesuje vise obrati se google-u. A ako imas multisystem tv (vecina ih je danas) nema nikakvih problema sa prikazivanjem NTSC signala (uz adekvatne kablove i modchipove).
    Velika mana PAL regije je sto se igre lose konvertuju sa NTSC diskova pa je rezultat manji frame rate i horizontalne crne trake u PAL igrama.
    A za Gran Turismo 4 govorim da je bolji u NTSC varijanti jer podrzava 480p i 1080i rezolucije, dok je to u PAL verziji izbaceno pa podrzava samo 480i (i ima oko 12-13 novih auta naspram US verzije). A bazna US verzija ima preko 700 auta tako da nabavka PAL verzije za mene nije opcija.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Uhh nabavio orginal PAL FFX (30km) i GT4 NTSC (polu orginal :mrgreen: ) 30km.
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uff nemoj bogati FFX @ PAL. Horizontalne crne linije su toliko izrazene ko da igras u letterbox formatu. Gdje si to zbavio (konkretno taj GT4)?
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    GMC.co.ba
    Hajd na MSN :mrgreen:
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    Call of Duty 1 (nabavio sam original) online i jednu beton PES 4 online s rajom ...extra....teamspeak 2....pa kad mu zavalis gol zivce mu kidas..... :D
     
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    onda ne bih mogao citati ovako dobre savjete.
     
  15. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Kakva je igra dungeon Siege 2P Gledam na torrent da je skinem.. po screenkama izgleda da nije loša :O
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Wipeout Pure na PSP-u. :mrgreen:
     
  17. wacko

    wacko Aktivista

    Guild Wars, Warcraft III: Frozen throne, Doom 3, HL 2
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    GT4 S license mlatnuo 8)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja svoj cekam da mi iz USA dodje. :x
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislio kada legne ''S'' licenca problemi nestaju, uff kad ono tek krece (driving missions).