Star Wars : The Old Republic MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 22, 2008.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ono malo ljudi sto znam da je igralo, vise ne igra, prosto nemaju sta da rade. Mada, od prvih najava se vidjelo da ce to biti KOTOR 3 sa MP komponentama, pa ni ne cudi.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa zna se da je izdavanje novog sadržaja nakon prvobitnog izdavanja igre itekako važan segment, ako ne i najvažniji. Pa ne igra se WoW radi prvog naxramassa i danas :| Meni nije jasno kako neko može toliko love ulupat u razvoj igre, a da ne nauči gdje su drugi griješili :?
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    To se desava kada uzmes developera specijaliziranog za pravljenje single player RPG igara, koji nikada nije napravio MMO, da ti napravi MMO rpg igru(Bioware) :) Developer, buduci da mu je to specijalizacija, stavi naglasak na "story driven" buzzword, i cjelokupan MMO zasniva na potenciranju toga
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Pa ja, 500 hiljada pretplatnika narednih 10 godina :D
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma


    Jest to, ali nisu živjeli valjda u pećini, pa da ne skontaju gdje je većina MMORPGeva padala :? To mi stvarno ne ide u glavu, pogotovo sa TOLIKIM ulaganjem u igru.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. sad kad izadje mitovi pandarije (loooool) mozda se poveca broj korisnika,il ce masa raje na d3 preci
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Moze samo past broj korisnika kad izadje MoP. Masa ljudi se zali da kad zavrse sa levelanjem da nemaju sta raditi, da PvP brzo dosadi i da su raidovi prilicno bezveze.
     
  9. NoNamed

    NoNamed Novi član

    mislim da SWTOR ima lijepe dodatke u patch-u 1.2. Ako ovako nastave poboljšavat igru (samo ne znam dokle će moći tako) bit će sve bolja i bolja.
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Box verzija na Senditu za samo 15 funti + 5 funti za postarinu (oko 23-24 eura): http://bit.ly/GK6h7b.
     
  11. k0ST

    k0ST Aktivista

    Ako se nekome ne kupuje, a hoce da proba ima promotivni friend 7 dana free trial. Javite se na PM.
     
  12. BoLa

    BoLa Aktivista

    Uh. dobih na poklon ovaj game, pa isprobah. Nije mi legla nikako. Strasno staticna igra. Borba je ok, prica nije losha ali locality immersion je prestrasan... Takoreci nepostojeci. Vise sam bio uzivljen u Rift i WoW nego ovdje. Jedva dogurah do lvl10 :/

    Odlican primjer ....
    http://www.youtube.com/watch?v=u3Rrk6lgi24

    Elem, totalni promasaj od BW-a sto se mene tice ....
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Sto te je uvalio taj sa poklonom :D
     
  14. vutra

    vutra Komšija

    Primam poklone na poklon :mrgreen:

    Dosta se igrača žali na mrtvilo i "meh" svijeta, što je tačno, ali mislim da je najveći problem u rasporedu igrača po serverima kojih ima previše.
    Najveće zauzeće servera koje sam primjetio do sad je standard i to je možda 10-ak servera, ostalo je na low.
    Na ljeto planiraju nuditi transfere s servera na server pa možda to poboljša stanje koliko toliko.

    Trenutno igram na serveru na kojem je premija naći grupu za heroic/flashpoint jer je chat mrtav.

    Preporučujem izbjegavanje smuggler-a ako ništa zbog početne planete, Ord Mantell, koja je sinonim depresije i mrtvila (nažalost, ovo sam naučio na teži način :mrgreen: )
     
  15. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

  16. k0ST

    k0ST Aktivista

    Grafika se cak i popravila kakva je bila na pocetku :)
    Bola, na kojem si serveru igrao, koju si stranu i class si izabrao? Jer price ima na pretek, zavisi samo sta ti odgovara. Po meni je problem sto nemas puno sta raditi nakon sto dostignes max level. Raid/ops, pvp i to bi bilo to. Preostaje ti samo da napravis novi lik. Legacy je bas za to donio neke fine stvari, ali moras proci manje vise istu stvar sa novim likom. Navodno ce biti vise sadrzaja u narednim verzijama (1.3), a mozda bude igra i postane f2p (u ovo sumnjam, s obzirom da su Bioware i EA je u pitanju).
    Ako neko hoce da proba, a da ne porosi 16 eura posaljite mi poruku. Ako se poslije navuce na igru ja nisam odgovoran
     
  17. BoLa

    BoLa Aktivista

    Eno izgubili 400k korisnika .... Dovoljno govori :/
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Boli EA kita, oni su pokrili izdatke sa svim ljudima koji su kupili igru. Serveri nisu propala investicija, jer ce ih samo iskoristiti za neke druge igre koje dolaze.
     
  19. vutra

    vutra Komšija

    Od 17-21 Maja, Weekend pass

    Pa ako koga zanima...
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma