Star Wars : The Old Republic MMO

Discussion in 'Igre i konzole' started by Neo Bahamut Zero, Oct 22, 2008.

  1. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ja se sada ne sjecam za wow jeli bilo potrebno uplatiti neki game card ili neku pretplatu da bi dobio mjesec djabe ali ovdje to trazi i mogu vam reci da je to sranje na kub igra me dosla 150 maraka jucer
     
  2. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    @Joe - Trebao si imati ili uplaćen game-card, ili "prijaviti" (tj. ukucati broj) važeće kreditne/debitne kartice.
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. BoLa

    BoLa Aktivista

  5. jeretik

    jeretik Komšija

    Vesćina reviewova fula poentu, a to je - isplati li se dati pare i uloziti svoje vrijeme u neku igru; koliko je neka igra zaista dobra i vrijedna? Cuj, molim te, oni ce napisati jedan dio recenzije sad, a drugi poslije, nakon sto ljudi vec kupe igru?!

    Kako ja to vidim u ovom slucaju, The Old Republic je singleplayer s mjesecnom pretplatom. Nisam izgorio po glavi da dajem novac na to.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    PC Gamer ti je dao upravo to. Valjda si pročitao.
     
  7. jeretik

    jeretik Komšija

    Pa nije. Njihov tekst je bullshit, mislio sam da sve svi slazemo oko toga. Ono je djelo potpuno isprepadanog autora.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ne govorim o kvalitetu teksta, nego o informaciji koju si ti tražio. Mislio sam da ti je dovoljno ono što su napisali, ali sam se prevario.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Na stranu sto ima tih recenzija kod velikih sajtova gdje su zbog kampanja ocjene visoke (sto je najsmjesnije, ima i obrnuto, gdje na taj nacin, k'o fol, hoce da dokazu neku objektivnost), no po mom misljenju, ako uzmemo definiciju danasnjih MMO-ova, SWTOR apsolutno zasluzuje visoku ocjenu.

    Kada se pojavi neka nova igra koja ce redefinisati zanr (GW2?), onda cemo po njoj da ravnamo i ostale..
     
  10. slazem se sa enisom,jer je koncept igre smjsten u skroz nekoj drugoj dimenziji,mape su ogromne,story line nije los..bar je nesto frisko za razliku od ovih ostalih mmo igara, wizzarda koje kakvih i shamana itd..
     
  11. Loki

    Loki Komšija

    Većina vas koji pratite SW:TOR je vjerovatno ovo pogledala, al' evo ako neko slučajno nije. Meni su dobri skroz. :D

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  13. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Evo danas uplacujem igru pa me zanima na kojem serveru igrate i to :D
     
  14. NoNamed

    NoNamed Novi član

    Trenutak da pokrenem igru da vidim kako se zove server...
    Ah da, evo ga Goluud Corridor. trenutno sam Vanguard lv 18. Još uvijek sam na Corusantu, još malo nadam se. Igra je super bar meni, ne davi me gomilom stvari u inventoriju niti zavlačenjem po dungeonima.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  16. NoNamed

    NoNamed Novi član

    Slažem se. Što ne naprave "pametnije" NPC-ove da zaobiđu plesača ili da ubiju i njega kad zapleše. heh
     
  17. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    Ako koga zanima LOEG guild se nalazi na Kai-Kan serveru i igramo na strani republike i ima nas u guildu sad 9 republikanaca :)
     
  18. NoNamed

    NoNamed Novi član

    ah sad. jedino da napravim drugog karaktera pa da skočim do vas. koji vam je najviši i najniži nivo u klanu?
    kakva vam je struktura što se tiče klasa i podklasa?
     
  19. crazyjoeno1

    crazyjoeno1 Aktivista

    najveci je 41 level a vecina ja oko 30-35 imamo hilera tankera dps uzimali smo da imamo svega za operacije

    vecina je glow sticks a ja sam npr trooper i imamo par smugglera

    a dolazi nam jos 4 -5 ljudi do kraja januara
     
  20. NoNamed

    NoNamed Novi član

    Jaoo, pa vi ste pravi. Ja sam trooper-vanguard a mislim da ću se orijentisati na tank i close combat tako da ću biti adličan dodatak družini gdje ima ranged (npr. commando) i healer ili još neki drugi asset. Trenutno sam nivo 19 ali igram samo 6 dana, otprilike. Morat ću doći vam malo u posjetu ali bit ću slab onda. Mislim da ću za sada ostati na ovom serveru a kasnije tko zna kad budem igrao za empire (jaggernaut ili powertech) možda se prebacim na vaš server.