StarCraft 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by zoi, Apr 29, 2007.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Blizz jednom godisnje napravi taj popust od dan-dva i to je to, mislim da me WOL tada kostao oko 30 eura na snizenju. Bolje ganjati po ovim online shopovima, Diablo3 sa g2play mi i danas uredno funkcionise :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    G2play je provjeren sajt..
     
  3. RaP

    RaP Komšija

    100% provjeren sajt
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Uskoro pocinje Iron Squid finale u Parizu, ST_ Life vs MVP, maloprije svirali uzivo Brood War soudtrack, extra :D
    http://www.ironsquid.tv/
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Publika danas pljesce rukama, pravi ritam dok ORKESTAR svira :lol:
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kupujem Starcraft2, ako ko prodaje :) jeftino naravno :D
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Šta uradit u situaciji kada se izgubi pass od bnet acca, a kada se ne poklapa email i ime pri pokušaju povrata? Sve sam pokušao, ne ide jer mi se email i pass ne poklapaju, a kada pokušam poslat ticket samo me vraća na ove gluposti. Jednom mi je čak tražilo da se logam na acc kada sam htio da vratim izgubljeni account :? Imam email u inboxu kada sam zadnji put promjenuo, imam kutiju od igre, pa valjda to pomogne, naravno ako ih uspijem kontaktirat. Glupi blizzard, kao da imam account za kontrolisanje nečega u CERNu a ne od igre neke...
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jesi isao na support pa da otvoris ticket kao da ti je hackovan acc?
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa napisao sam već da sam pokušavao otvoriti ticket, i kada ideš na hackovani account vrati te na već ranije generisanu stranicu gdje opet unosiš svoje podatke. Da mogu direktno da ih kontaktiram, bilo bi super, a ne da me ukrug vrte sa svojim linkovima.
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma i ja sam imao isti problem i ima neki nacin da se kontaktiraju. Probaj preko knowledge center, pa contact us, vidi kakvih opcija ima.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema šta nisam pokušavao, ali me samo vraćaju nazad na glupe linkove koji naravno nisu od pomoći. Nemam sad vremena, sutra ću još detaljnije, ako je to moguće, da to pregledam. Poslao sam im poruku na FB ali ne očekujem nešto posebno.
     
  12. rama

    rama Aktivista

    Napravi novi račun i objasni situaciju. Vjerovatno će ti tražiti kopiju lične (ne mora bit ovjerena u CIPSu :mrgreen: ) i mail s kojim si se logovo i restartovat ti račun.

    Inače mislim da ne možeš uopšte poslat s tog računa ticket. Ima nekakav glupi začarani krug gdje ti traži da ukucaš ime i mail da bi mogao poslati ticket i onda ti govori da nema uopšte te kombinacije imena i maila. Ali kao pošalji im ticket ako imaš nekih problema. :D
    Meni su blokirali račun i pošaljem im te podatke. Odblokirali da bi nekih 10 dana poslije opet blokirali. Pa im opet sve šalji isponove. Ko da kontrolišeš zračni saobraćaj na Francuskom, a ne nešto u CERNu. :D
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala, i kontao sam da me to sljeduje na kraju.

    Ma da, upravo to, začarani krug, samo te šalju po onim generisanim stranicama, i ironije radi, baš ti traže da se loguješ na acc kada mu ne možeš pristupiti.
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Znam da postoje velika ogranicenja ali ..da li se igra moze "probati" u pravom smislu sa free verzijom u PVP modu ? Je li "igrivo".. ?
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neka ti neko posudi acaunt pa probaj, ako ti se niko ne javi dat cu ti ja kad dodjem kuci s posla.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Hvala tebi puno. Mislio sa malo probati igru a da posudjujem acc ne znam da li bi mi pomoglo posto bi mi trebalo na duze staze da se upoznam sa igrom pa reko da se zabavim sa free verzijom cisto da vidim da li je za mene.

    Pogledat cu neke recenzije i downloadovati igru pa vidjeti o cemu se radi. Sam ome zanimale razlike.

    Hvala jos jednom.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma ok kako god hoces.
    A i da uzmes igru neces se pokajati, na G2play je 22€, ja se kajem sto skoro ne uze kod njih HOTS na snizenju. To je jedna od onih igara koje ces godinama igrati, kad ti sve dojadi uvijek mozes baciti jednu partuju SC2. :)
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako mi se svidi starter, cimat cu te poslije da je probam prije kupovine.. hehe..
     
  19. bhd

    bhd Veteran foruma

    potpisujem

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma nije problem, i Zoi je par mjeseci imao fore da isproba Diablo 3, neznam kako mu se svidio :)