Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Imas u settingsima nesta ala reset to default settings, radio sam to vec jednom

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    E hvala.. ma reko da nije reset samo postavki pa ko ce djabe ponovo 60 kanala redati u listu pa da prvo provjerim.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Danas me zvali, kazu ako potpisem ugovor na narednih 12mj, dobijam novi wifi ruter, digitalni reciever, +4mb brzi internet, za 2.9km vise od dosadasnje preplate...
    e sad da vidim jesul koga jos zvali ?
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Danas me zvali, kazu ako potpisem ugovor na narednih 12mj, dobijam novi wifi ruter, digitalni reciever, +4mb brzi internet, za 2.9km vise od dosadasnje preplate...
    e sad da vidim jesul koga jos zvali ?
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa to ti je standardni DUO paket :)
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    da ali nemam reciever, dodatni set kanala, povecanu brzinu od 4mbita (sada imam 6mbita..)
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa kad potpišeš ugovor na godinu dana, sa DUO paketom dobiješ upravo to što ti nude. Isto sam i ja uradio i isto dobio.
     
  8. Pionir

    Pionir Overclocker

    Koliko je to para ukupno? ( 39,90 KM ? )
     
  9. Riddick

    Riddick Aktivista

    Fakat ne znam sta ovi rade u Zenici al dok sam cekao jako puno korisnika se zali, zar su oni toliko ne ozbiljni? Prije kad je bio Telecabel "gospoda" se nije htijela ni javljati na telefone, samo ti odbiju poziv il se ne javljaju, a bio sam svjedok kad je lik sto radi u servisu 3-4x glatko odbio poziv za 4-5min. Bilo kakav info je dobro dosao :)

    Hocu da se odjavim s ADSL jer je preskup i da predjem na paket Trio od Telemach.
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa eto napisao sam ja nedavno, toliko dobro rade da su postavili kamere i doveli obezbjeđenje :lol:
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma


    aham :)
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako se potpise ugovor na 12 mjeseci, kakva je procedura ako se hoce taj ugovor raskinuti nakon recimo 2-3 mjeseca? Placaju li se penali, ili sta?

    Pokusao sam naci odgovor na ovo pitanje na njihovoj stranici, ali nisam uspjeo naci.
     
  13. anel007

    anel007 Komšija

    ^ raskid ugovora se placa 20 KM
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kao što kaže specijalni agent anel, platiš 20-25 KM. U suštini, to ti je plaćanje priključne takse, koje si oslobođen prilikom potpisivanja ugovora na 12 mjeseci :)
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kada sam zelio raskinut pitam ih koliko trebam platit kazu nista, bas ih par puta pitao i svaki put nista. Uglavnom dosao mi poslje 20km racun koji ja ni dan danas nisam platio, a ima dvije god kako smo se razisli. Kad je nista onda ne dam lovu:D
     
  16. bhd

    bhd Veteran foruma

    za nedaj boze raskidanjem se sako raskine ha ja :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    E, hvala momci na brzim odgovorima. To su odlicne vijesti za mene. :)
     
  18. Piroman

    Piroman Komšija

    Muštuluk narode:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ne izgleda loše, u suštini ostaju iste cijene, samo nam' povećavaju internet brzine! :smt023

    PS. Zaboravih; ovo gore stupa na snagu od 1.03.2012, da ne bude zalijetanja na speedtest i žalbi što već nema! :smt003
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li mogu dobiti zamjenski daljinski za ovaj D3 ? Blago receno dva puta dnevno zablokira.. neopsivio frustrirajuce. Istina da je ispao ali kako se resetuje na normal kada cuvam dugo POWER dugme i nakon toga radi normalno neko vrijeme ako je hardwerski kvar.
     
  20. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da..bar sam ja 2x mijenjao(istina da nikad nije bilo do mene)..odneses kod njih i daju ti zamjenski..nije na D3-u ali eto..trebalo bi da zamijene..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk