Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Stavio sma druge baterija pa cu da vidim.

    Tnx piroman na ovome ..sad amalo detaljnije procitah. Samo veze nemam koji mi je sada net paket. 8Mbitna brzina.. valjda je ovaj M paket. Nego vidim opet vracaju samo 100min free na fiksnom ali ide prosireni paket kanala itd itd
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

    Premiership i ubuduće na SK kanalima! 8)

    [​IMG]
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Naprimjer,zelim da ukinem Telemach digitalnu i da uvedem mix paket TV+NET,da li cu placati 25 km onda mjesecno ? Pise da je uracunati PDV a na stranici pise da je to 40km(taj mix paket)..i buni me ovo 70 analognih kanala u digitalnom formatu..sad imam digitalnu..i kakva je razlika ? Je li ovo znaci da ce mi kanali biti kao sada na digitalnoj i da cu imati manje kanala ? Ili da ce biti i slika losija ?

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Taj duo tv + net je 25 + 15KM. 15KM ide na ono kao odrzavanje linije (pise ti gore ispod tabele). 70 analognih u digitalnoj znaci da imas start digitalni paket. Znaci onih 70 koji su defaultni za analognu ces ih imati u digitalnoj verziji. Nema veze analogni signal sa digitalnom vec ti puste taj broj kanala preko digitalne.
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    15KM je placanje analogne TV i odrzavanje iste. tih 15 km je uracunato u cijenu DUO-TRIO paketa...

    Ja se eto vratio u BH, i otisao do njih jucer da vidim sta cu... posto sam neodlucan po pitanju ugovora, i potpisivanja istih, izasli mi u susret i prikljucili mi stari paket 6down 512up dok se ne skontam. isto mi prikljucli samo i analognu tv, u kojoj ima 69 kanala. sasvim zadovoljavajucih 69 kanala.

    ja cu najvjerovatnije uzeti DUO. super net brzina i solidnih 20 kanala u digitalnoj slici. dosta. sad se i ugovor moze zamrznuti, pa mi odgovara.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja samo napisao sto je meni receno od njihovog radnika.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mozes placati TV + Internet 24KM a bez paketa samo internet 30KM i TV 20KM. Modza imaju ponudu gdje je uracinata pretplata od 15 KM kao na sajtu:

    "Mjesečna naknada za održavanje KKS i praćenje analogne kablovske TV u iznosu od 15 KM uključena je u navedene cijene DUO i TRIO paketa."

    Ali pogledaj cijene: http://telemach.ba/MIX+paketi/1385/DUO+ ... keti.shtml
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam ja ni rekao da ima sta da kosta 24km. Ako jesam nesto tako insunirao, pardon. jos sam "jet lagged" i slabije radi mozak.

    najeftiniji paket internet/TV sto su meni ponudili bio je 40km.
     
  10. Ziks

    Ziks Aktivista

    Nesto se suska da od 1. marta povecavaju brzine neta
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš na prethodnim stranicama. Ne šuška se nego su najavili zvanično.
     
  12. Ziks

    Ziks Aktivista

    vidi fkt , ja konto neko onako stavio cjenovnik :D
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima li jos ko problema sa netom? Cas mi radi super, i mogu npr. gledati video-a na YT u 720p rezoluciji, cas iduce minute ucitavanje obicne stranice traje 2-3min. Do sada sve radilo super od kako sam ga prikljucio proslu srijedu. Ali zadnjih 1h me bas handri. Vise mi ide na zivce sto cas radi, cas ne kako treba. Bolje da ne radi nikako a ne ovako. :smt003
     
  14. civil

    civil Aktivista

    Presječen optički kabal
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Bas htio pitati. Jedva se vuce..
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad je tebi pocelo stekati? Meni oko 19h.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjeruj mi nisam siguran kada tacno.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja maloprije došao, bum na net i patnja živa...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    http://zenicablog.com/zenica/biznis/ite ... macha.html
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hajde, lakse mi je kad vidim da se i drugi pate. :smt003 Sala mala. Ne ozbiljno ja kontao nesto meni se vamo sjebalo. Ali kad vidim da je to izgleda kod svih, odmah lakse covjeku bude. :smt001

    EDIT: a kad odradim test na speedtest. Pokaze mi normalnu da radi:

    [​IMG]