Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

    Kod mene je sve uredu.Citav dan online,nije mi bilo nikakvih prekida.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Biće onda da mi router divlja :?
     
  3. Triforce

    Triforce Aktivista

    ljudi moji ja cu se roknut al ono ozbiljno.

    zivim u zgradi koju telemach nije spojio, a sve ostale u komsiluku jeste. nevazno, ali sad trebam naci 3 stana da prijave neki od paketa da bi uopste prikljucili zgradu, a nemas koga kukala ti majka polu prazna zgrada, a slag na tortu komso prijavio mojatv, tako da samo ja i ovaj treci komso hocemo telemach, a ne mozemo. odrase me rezije, jer sve placam pojedinacno a usluga sranje li sranje, a htio onaj paket od 70 ili 80km da prikljucim trio grande sa 80mbps netom. sta da radim, da sutim i trpim dok me trpaju sa ledja svi? jedini u komsiluku ne koristim telemach :lol: :cry: kako nema opcija da im platim prikljucak ako nista halalio bi 50-70 maraka samo da me prikljuce
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako u toj zgradi nema instalacije onda taj prikljucak kosta dalekooo vise od 70 KM.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  5. black

    black Komšija

    Hehe sreca da sam prikljucio dok je HS bio jer sad ne bi sigurno dobio besplatan prikljucak.

    @hamo pipa procitao sam na klix forumu da je ovaj Fiber ipak GPON , user telemach objavio. Mozes li sta detaljnije oko toga?

    Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nemam jos konkretnih informacija za ovu ponudu.
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

    kakvi su mi se ovo spammeri dohvatili telefona,svako malo zovu kao izvukli smo vas jer ste regularni platisa za telemach,pa kao dobio sam neke flastere...wtf ? Kako flasteri i telemach imaju veze >.< ?
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Cuj kakvi, telemach flasteri, aaa coeka :D
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ev ugradili mi ovu karticu, al i dalje lag kad saltas kanale.
    Mozda je i do TVa, stisnem npr. 3 i onda tv ceka da vidi hocul stisnut jos koji broj. Samsung plazma u pitanju.


    Doduse i kad idem na + ili - kanale, opet ima lag od 2-3 sec. Nije instant kao npr kod analogne.
    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  10. Mujka

    Mujka Komšija

    Mozda ima kakav mod za penzionere x#

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar ima neki TV koji instantno prebaci kanal :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pokusaj to sa 0 - nulom raditi saltanje. Npr. ukucas 03, jer neki tv su programirani da cekaju na komandu 2 broja, da 'ne zure'. :D
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    To je od TV-a do TV-a. Isto je i na mojoj smasung plazmi. Jedino brze prebacivanje ide kada pritisneš broj pa OK ili 0005 ili 0025, da popunis praznine s nulama. Ali je i jedno i drugo pegla. Slažem se. Ne znam da li se to moze promjeniti u onom skrivenom samsung meniju. Sli se nisam zezao dalje s tim jer sam vratio modul.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Joj to mi je rak rana na TV-u, saltanje kanala. Inace je sav interface spor.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    tacan broj Vedo unesi, ako imas 4 cifre 0003 :D
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zar nemas "ok" dugme za to, da ne pises nule bezveze
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    Ako na next prebacuje sporo, onda nije do brojeva. Taj delay sto ceka sljedeci broj je jedno, a pravi delay izmedju promjene kanala je drugo.
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    jel od sutra nove brzine ? 80/4 here we come :D
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Koliko cujerm Telemach u Tuzli pokrio juznu magistralu tamo do Slavinovica i gdje je Dramar, slijedeca je sjeverna magistrala.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Gdje si to cuo? Ja sam kod Mejdana na juznoj i nemam pojma? Zar ih uopste ima u Tz, daj link ako imas o toj vijesti :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk