Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nope, ove cijene sto sam napisao su sa ukljucenim KKS, znaci ovo je iznos mjesecnog racuna + eventualni telefonski saobracaj. Za nove korisnike imaju i popusti ali ovo gore su prave cijene.
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Ja bi volio da ne povecavaju brzine downloada,a da povecaju upload na makar 10
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    ih :D ja bi bio zadovoljan sa 6mbps,vise ne treba,barem za strimanje na twitchu :D
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja sam konto, ne znam zasto i otkud mi to :), da ima neki paket ispod 30KM koji je pravo povoljan u odnosu na bh telecom. Nema mi logike nikako da placam vise internet nego struju.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Uz to neplacas nista vise, to ti je konacna cijena sa pdv-om.
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Ti bi ko moj jaran, da je djabe, a sve ima, hahahah nezezaj ovi paketi su super, ja imam 300 sati telefoskog razgovora platim pored predplate 3km, u telekomu nisam smio dirati telefon, cigani uzimali 25km samo sto ga punim, a internet im brzine dimnih signala, gurbeti pravi. :smt003
     
  7. black

    black Komšija

    Danas presao na TM sa HKB-neta. Dosla je bila neka firma sto radi za TM. Promjenili mi EPC3925 na EPC3928S mada nije bilo potrebe. Ugasio Wi-Fi na Cisco-u od TM a na svom routeru NAT i DHCP pa cemo vidjeti kakav je u praksi. Dobio sam i D3cam u zamjenu za stari modul , cini mi se da malo brze otkljucava kanale. Sutra cu odmah dobiti 80/4 navodno :D
    Kod mene je DUO NET Grande.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa mogli su vala napravit neki paket samo net sa dobrom brzinom a bez tva i telefona a da je 25KM. Ovako te tjeraju da placas vise i za ono sto ti ne treba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Pa da tako rade pokrepali bi od gladi, evo sa tobom znam dvojicu koje to interesuje, hahaahh
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa naravno, znaju sta rade, ali eto bh telecom ima takve pakete, samo fali malo brzine :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Fazon je sto jos uvijek nemaju nacin da pruze samo net jer cim dobijes kabal dobijas i analogne kanale. Ako se nekad ukine analogija, a ne vjerujem da ce brzo, onda ce biti moguca i ta prica da ponude samo net. Do tada TV, onosno KTV je uslov za bilo koju drugu uslugu, to je jedno od "ogranicenja" kablovskog operatera

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Telekom je telefonski operater kojem je tv, i drugo usputno uzimanje para dok su kablovski operateri prvenstveno bazirani na televiziju, a ostalo je usput, ja nebih na telekom da mi djabe daju toliko su mi se ogadili, a brzinu nemogu dati kroz zice stare 50g, na kosevskom mi jaran nemoze dobiti ni ovih sada 10 megabita, zice mogu do 6 nece vise kada je infrastruktura iz 18-og vijeka, a supci nece da ulazu, samo muzu bekane.
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    ja do prosle godine na KB imao 1 mbps, kada je radio net :mrgreen: , hvala Bogu rijesio ih se i evo sada ko covjek 80 mbps a net uvijek radi :D
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Ja sam sa telemahom prezadovoljan, tv radi odlicno, fiksni telefon isto tako, net nikad prekida, ako nema cijeli grad nemam ni ja, a da nekazem da sam naskidao par stotina terabajta hd materijala, hahahah sve ko zmaj, sa podrskom nisam imao problema cak ranije izasli nego sto su najavili, samo da ostane ovako, sto se mene tice moze telecom da izgori do temelja ja nikad vise kod njih nista, i mobitel cu uzeti bilo koji samo da se govana rijesim.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Isto tako sam prezadovoljan njihovim uslugama, plus usluznosti. Uvijek su bili vise nego korektni.
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Takodje , bivsi korisnik HS-a , odnedavno Telemacha , uzeo Trio Grande Extra paket , nema se covjek na sta pozalit , digitalna odlicna , net bez ikakvih problema .. sad samo da mi povecaju na 120/5 i veselje :D
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ti kao korisnik tog paketa imas dosta otkljucanih kanala, pa ako nisi vec skuzio ima nova usluga "Renta risivera" u kojoj placas mjesecnu naknadu za koristenje risivera a imas sve kanale kao i na glavnom risiveru. Za ove Cisco risivere mjesecna renta ti je 5 i 6 KM, a D3 mini je 3,5 KM mjesecno tako da se isplati ;)
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Mozes otici potpisati aneks ugovora pa imati sve iste kanala na dodatnom resiveru kao na glavnom tako su meni rekli kada sam ganjao z atreci tv, ali sam uzeo sebi karticu na taj treci prebacio reciver, imam preko kartice, i glavnog recivera sve kanale iz trio grande family, dok na trecem imam manje za onaj dodatni tv paket.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Hamo, jesu li poceli sa vecim brzinama u Zenici ?
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    dali je iko dobio vecu brzinu, ja ove sto zanm svi cekaju kao, i ja.