Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sarajevo, Miljacka, nisam
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Eeeeee nemere ti signal kroz vodu, hahahaha
    Otoka, nula bodova.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Znam , umjesto resivera sam uzeo dva modula , jedan ide besplatno na koristenje a za drugi placam rentu 3,5KM mjesecno.

    Sto se ovih novih brzina tice , pustaju fazno , do sad su se javila dva forumasa (klix) sa novom brzinom. Jedan je na Trio Grande a drugi na Trio Grande Family paketu. Inace nove brzine pustaju random korisnicima svaki dan.
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Poceli su ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Decerto

    Decerto Komšija

    Re: RE: Re: Telemach oficijelni thread

    Hamo deder pojasni :lol: http://telemach.ba/Televizija/Pickbox
     
  7. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nemam ni ja previse informacija, Pickbox je "video on demand" usluga. Kako sam ja skontao biti ce mjesecne pretplate za pickbox u sklopu cega ces imati odredjene sadrzaje, filmove, serije i sl, to je ovih 3000 sati sto spominju. Ostalo je kao i klasicna "videoteka", iznajmis film i imas 48h da ga pregledas, cijene su do 6 KM.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

    Nek se hebu, sa torenta skines 0km. bolja slika, i gledas ko dingospo, hahahah
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Uvijek bilo ;)
    Meni je dosta bolja ova usluga 72h unazad

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    Bas..predobro je ovo sto mozes pustiti film od pocetka :D
     
  11. black

    black Komšija

    Evo pustena brzina , u petak mi bili instalateri.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Evo dokaz da ne rade neki caching za speedtest.net , 9.3MB/s pri skidanju Ubuntu iso-a.
    DOU NET Grande je paket. Za 48 KM stvarno ekstra brzina.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Pa sta ti ima biti instalater, ako vec imas net, koji su ti klinac dolazili nekontam, nisu to vodoinstalateri da ti ventile mijenjaju, hahha
     
  13. black

    black Komšija

    Bio na HS-u , dobio novi modul. Kad zavrse nalog predaju i onda tek dobijes punu brzinu. Dok ne dobijes punu brzinu imas samo 10/2.
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Evo nove brzine , Trio Grande Extra paket :)

    [​IMG]

    Mali tip : ako necete da cekate da vam puste novu brzinu , samo nazovite 1360 i trazite da urade sinhronizaciju i reset modema i nova brzina je tu ;)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Bravo kralju. Ja bas pristavio nekih 60+ GB da skidam pa provjeravam ima li hajra od novih brzina. Nazovem cisto da vidim, kaze lik: šanse su minimalne. Nema to veze, brzine se pustaj uselektivno ali evo odradit cu sihronizaciju, nije problem.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Isti slucaj, ali nije pomogla sinhronizacija, i reset, nula bodova.
     
  17. Benq

    Benq Komšija

    Ja mislio da ce svima biti tako nakon sinhra modema , ali eto nije , imam jos nekoliko prijatelja kojima je ista brzina nakon sinhra modema.
     
  18. JVC

    JVC Overclocker

    Ma nema veze do kraja mjeseca svi ce dobti nove brzine, nije bas ni d atreba, ali kad je djabe, i sirce je slatko..
     
  19. black

    black Komšija

    Fali nam u prosjeku po 2Mbita :p
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam uspio prebaciti preko 8,5MB/s na torrentima kao kod kolege dok je na testovima oko 77,7Mbita/s. Mozda poslije brzina bude nesto bliza 80Mbita/s.