Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Dajte Hamu stavite u sticky, MVP foruma covjek! :D
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    @anel007
    @Stormbringer

    Nasao sam ugovore kroz poruke, provjerite sada upload.
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma


    Mislim da bi pola foruma otišlo sa Telemacha da nije hame :lol: Trebaju mu kakvu promociju dati iz firme.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. anel007

    anel007 Komšija

    Bio u nocnoj sinoc kad si trazio broj ugovora i evo tek se sad dohavizao. Sad koliko vidim preko mobitela povećano je. Hvala veliko.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista


    Hvala mnogo! :smt026 :smt026 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

    MVP, KRALJ, OPLODITELJ, GOSPODAR SVEMIRA!

    HAMOOO PIPAAAAA!
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hocemo i mi jednog hamu ali u telekomu :D
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imaš ga pod nikom stihoklepac ;)
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    haha ma znam za stihoklepca ,nego se malo zezam :D
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Kakva budućnost čeka korisnike HS-a nakon što im istekne ugovor ?

    KATV i Internet su mi dvije odvojene usluge.

    Oba osnovna paketa.

    Hvala.
     
  11. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Nemam bas pouzdan odgovor i ovo je samo moje misljenje, ali ako je sudeci po prethodnoj praksi moci ces nastaviti koristiti te pakete i nakon isteka ugovora, za te pakete nece biti nikakvih osvjezenja tako da ces prije ili kasnije vjerovatno uzeti neki od Telemach paketa.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  12. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Treba mi informacija za analognu TV. Ova sitacija: Starija osoba hoće da ostane sve kako je i bilo, telefon u BHT i kablovska (ovih 60ak kanala) na BHB odnosno sada Telemach. Eh sada me interesuje, koliko će dugo još živjeti analogna ili će na skoro svi morati preći na D3?
    Btw pokušao sam objasniti da se broj može prenjeti i ostale prednosti, ali eto
     
  13. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Analogija ce zivjeti jos dosta dugo s obzirom kako se u nasoj drzavi implementiraju stvari.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  14. Nyxem

    Nyxem Novi član

    Aha, ma i mislio sam, al da provjerim. Hvala
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    ipak ne zaboravljaju stare korisnike mada izgleda samo kad je ugovor pri kraju al ajd bolje ikad nego nikad

    jucer me zove neka mlada i kaze ugovor vam istice uskoro pa ako ste voljni produziti ga na jos 2 godine mozemo vam ponuditi besplatno za gledanje u sljedece 2 godine paket ovih novih arena, cinestar i prosireni paket koji sam ima oko 20-tak kanala, danas poslije posla odem potpisem to i kad sam dosao kuci vidim sve funkcionise kako su i obecali
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Mene su zvali isto, isto obećavali, a jesi ijedan kanal osim tih arena i CineStar vrijedan spomena dobio?

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
     
  17. anel007

    anel007 Komšija

    Meni ni arene ni cinestar nisu vrijedi pomena jer ih ne gledam, sto se tice tv-a glesam ga samo kad jedem ili imam goste ali eto poglesaj koji su im kanali u ponudi u sklopu prosirenog paketa.

    Sent from my Huawei Honor 8 using Tapatalk
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    planira li telemach dizat ovaj upload u skorije vrijeme ? 5mbps upload u 2017. ne znaci nista...vidim najskuplji paket ima 9mbps.Pa brate mili :D
     
  19. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ako konkurencija napravi nesto blizu ove sadasnje ponude sigurno hoce ;)

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
     
  20. Decerto

    Decerto Komšija

    @hamo svaku noc mi nestane wifi signala.Tokom dana sve uredu,navece kad legnem skopcam se na telefon i uglavom oko ponoci pukne signal i onda moram restartovat modem...i onda opet sat vremena nakon toga.