Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Moze se pristupati koliko ja znam skoro svim, sem HBO i tako to premium kanali.
     
  2. lolak

    lolak Aktivista

    I SK..
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja evo SK gledam na mobilnom (montenegro, mtel 4g)
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Hamo, hoce li ta nova 'EON' aplikacija biti dostupna vec sutra da se skine?

    Ja 5og, utorak rano odo iz BiH, a ne znam hocu li je onda moci skinuti ako nisam u Telemach mrezi?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Koliko sam ja shvatio, aplikacija će biti dostupna i na App Storeu, odnosno Google Play Storeu, pa tu svakako nema restrikcija. Za browsere nisam siguran hoće li biti neki plugin ili HTML5 player.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako je tako bilo bi odlicno. Onda bi je trebao naci i skunuti bez problema na tablet i kad sam u US. Mada mogli su naci bolje ime, jer ima 50+ stvari sa imenom 'EON' na Play Store-u. haha
     
    Last edited: Sep 3, 2017
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Rekli su bez plug-in tako da bi trebalo biti HTML5.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nema ga :)

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Od sutra :)
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ali su rekli da ce aplikacija biti dostupna dan prije.
     
  11. Benq

    Benq Komšija

    Ne znam onda , meni rekose da sve starta od 05.09.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hoce li se ovaj eon moci na smart tv skinuti?
    Nisam upratio
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja neki dan negdje na njihovoj stranici procita, da ce biti dostupna dan prije. Ali nije ni vazno, ako se moze skinuti iz bilo koje lokacije, pa cak i iz US (barem se nadam da moze).
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Kako sam ja pročitao negdje u komentaru na fb samo na platformama od 2017 godine,na samsung smart tv i sony smart... Nadam se da griješe,nema mi baš logike...
     
  15. Benq

    Benq Komšija

    Da , to su isto potvrdili i na klix forumu da ce zasad biti moguce samo na Samsung i Sony najnovije generacije.
     
  16. Benq

    Benq Komšija

  17. Esh

    Esh HWB

    Pa bilo bi dobro da su barem od 2015. pa na ovamo uključili podršku, no vjerovatno je preskupo za održavanje, plus ni proizvođači televizora sigurno nisu previše aktivni oko platformske podrške za stare modele.. U svakom slučaju uvijek igra opcija prebaci sa browsera sliku na TV :)
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pih, u mene model iz 2016.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ni kod mene ja mislim nije 2017 Samsung model, ali vidim da ima da se install aplikacija 'EON'. Je li to, to?[​IMG]
     
  20. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Trebalo bi da jeste, mada su rekli tek od sutra. Hajde isprobaj pa nam javi. Logujes se standardno sa podacima za moj telemach portal