Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Deniken

    Deniken Aktivista

    Kod mene stalno EON black screen, nista ne radi.
    Radi li kod vas?
     
  2. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Radi normalno, ti izgleda imas isti problem kao Nails. De provjeri radi li ti radio ?
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima li naznaka kada ce eon biti za tv-ove iz 2016?
     
  4. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Moje skromno misljenje je da ces ti Sena prije kupiti novi TV nego oni izbace podrsku za 2016 modele :D
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Pih, jebaji ga.
    Nego drugo pitanje, prekidala mi se veza prekljucer, jeli bilo radova na stupu?
     
  6. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Sena da je sada nesto trenutno mogao bih provjeriti, ali prije 2 dana :(
    Najbolji nacin da to provjeris jeste da pozoves call centar kada se dese prekidi, ovako retroaktivno tesko mogu dati kvalitetnu informaciju.
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma no frks, pitao cisto ako znas.
    Nisam u sarajevu, ako bude prekidalo, zvat cu.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Juce oko 14h je kod mene sve proradilo , bio je samo problem sa Videotekom koji su tokom dana rijesili , sad sve fercera. Koliko vidim nisi jedini koji se zali na black screen , ima jos pojedinaca na drugim forumima koji prijavljuju isti problem.
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Upravo zato me i interesuje da li mu radi radio jer ako radio radi onda znaci da aplikacija funkcionise i ima protok a problem je mozda na strani browsera ili sistema...
     
  10. Deniken

    Deniken Aktivista

    Ne radi ni radio.
    Kad pokrenem TV tj neki od programa, ide film, emisija ili vec sto jer vidm "vremensku traku" normalno i vidim vrijeme sa sekundama i minutama desno...ali nema zvuka i black screen je.
    Na radiju vidim u gornjem desnom kutu indikator zvuka ali nista se ne cuje.
    Zvao sam ih danas, obecali su rijesiti ali nista se nije promjenilo.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao i kod mene. Nisi jedini. Ima dosta koristika bez slike i zvuka.
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Koja ljepota gledati ES u HD formatu. Pogotov ako imas US open jer nema smisla gledati tenis bez HD kvalitete :D

    Koristi li neko Total tv od vas?
    Jel prijem slike dobar kad je loše vrijeme i kad je magla? S obzirom da prijašnje antene su znale cesto probleme praviti.



    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  13. black

    black Komšija

    Nabavi veci tanjir i neces imati problema :)

    Sent from my SM-N930F using Tapatalk
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Izašao je update aplikacije na iOS.
     
  15. Nyxem

    Nyxem Novi član

    U čemu je problem: Na EPGu pise da je na SK1 neka utakmica švicarske lige, a ono prikazuje nesto o NBA, dok na EONu ta utakmica. Probao reset EPGa u postavkama i ništa.
     
  16. lolak

    lolak Aktivista

    Izgleda da ce im trebati jos par sedmica da ovo srede..
     
  17. lolak

    lolak Aktivista

    Nisam do kraja upratio, je li u toku neki promo ili vise nece bit restrikcija u zavisnosti od mreze / providera sa kojeg se gleda? @hamo pipa
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    Bit ce restrikcija , neki kanali ce se moci gledati iskljucivo u Telemach mrezi.
     
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Steta za to, meni npr. aplikacija radi odlicno. Bas za vikend na moru gledao Arsenal.

    Sent from my 6055K using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Valja mi u turbe ubaciti:

    [​IMG]