Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja sam stari korisnik i bas prekuce zovu nude mi ponudu iako sam jos pod ugovorom vise od godine. Trenutno imam duo light a nude da predjem na trio. Placao bi prvu godinu 49 ipo KM (koliko je sada paket) a onda poslije godine 80 i nesto km. Odbio iz dva razloga. Prvo meni ne teba veci od ovog internet nit mi treba 5GHz. Stabilnost mi je vaznat kod pikanja i to imam. Drugo odmah u startu im nikad necu prihvatiti paket koji ima kucni telefon ukljucen u ponudu ma koliko god oni govorili 'ma nemorate ga koristiti'. Pa sto ga nudite onda. Hahaha. Ne koristim kucni od 2005 a sad da ga ukljucujem.
     
    Haker and dams82 like this.
  2. nivla

    nivla Komšija

    kucni je dobar kad zoves opstine, razne institucije i slicno, pozivi su dzaba, tako da ukljucene minute taman mogu biti da saznas gdje treba otici
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Ma druže imao sam ja taj fiksni, nikog nisam zvao s njega, imam na mobitelu 800 minuta prema svim mrežama, čak ni podršku telemacha nisam s fiksnog zvao, ima onaj besplatni broj za podršku. Nije džaba ona uzrečica "bitan si mi k'o fiksni u telemachu"
     
    Taube likes this.
  4. MTV

    MTV Novi član

  5. DSA

    DSA Aktivista

    Ovi imaju Arene u ponudi. Kako ce taj dio rijesiti?
     
  6. MTV

    MTV Novi član

    Sa HSom su to bili rijesili da kad je HSu istekao ugovor sa Arenama, Arene izbacili a pustili SKove.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trenutno imam ovaj najslabiji paket jer koristim samo internet, sada mi treba tv pa kontam preci na jaci paket.

    Ostalo je jos godinu dana ovog ugovora i predpostavljam da rebam potpisati opet novi ugovor?

    Hocu li onda dobiti ikakav popust ili im to trebam traziti i pregovarati sa njima…


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. Majesco

    Majesco Aktivista

    Od 1.1.2024 rastu svi paketi za 2.95KM
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je već tradicija, zašto prekidati

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. selvin

    selvin Moderator

    Ovo je 4. ili 5. povecanje u zadnjih par godina?
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svake godine je ovako. Postali su ko nekad Telekom, samo nažalost nemaju konkurenciju kada je u pitanju Internet, a po meni i tv

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima li se pravo raskinuti ugovor zbog. tog povećanja?
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima, do kraja godine.
     
  14. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kako ide raskid ko je imao benefite ? U tom slucaju vjerovatno mora te benefite namiriti,ako se ne varam ?
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Raskidam ugovor sa hljebom! Povećali su mu cijenu 100 puta od 2020!
     
  16. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Povecali i ukinuli brdo kanala.. najgore što su alternative veoma slabe.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ali kako ide raskid ugovora. Kod roditelja se plaća puna cijena nemaju više nikakve benefite. Može li se raskinuti ugovor i da nastave koristiti bez ugovora čisto da nisu vezani?

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa samo ne potpisujes novi obavezujuci ugovor...fakticki ti i dalje imas ugovor sa njima,samo nije obavezujuci.
    I kada zovu na broj,ne javljas se ili kazes da nisi zainteresovan a zvati ce svaki mjesec i nuditi svasta (beskorisnog)
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    usljed rasta troškova poslovanja. Korisnici na koje se primjenjuju izmjene Cjenovnika usluga imaju prava u pogledu važećeg ugovora, propisana Pravilom 69/2013 o uslovima pružanju javnih telekomunikacijskih usluga i odnosima s krajnjim korisnicima",


    Tek sad vidim kako su frazirali ovo da pola ljudi ne skonta da imaju pravo raskinuti ugovor :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  20. dams82

    dams82 Komšija

    Mislim da je raskid raskid, znači odjava usluge, a ne prekid obaveze.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Haker likes this.