The Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Dec 12, 2010.

  1. vutra

    vutra Komšija

    68 sati a ništa konkretno nisam uradio :shock:
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Je li ovo nešto ko WOW? Vidim raja koja igra WOW bali za ovim :D
     
  3. irhadkul

    irhadkul Komšija

  4. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Ma u zadnje vrijeme i ne ovisiš od drugih igrača u WoW-u, osim u instancama i raidovima, ali i dalje imaš sasvim dovoljno sadržaja za soliranje, kao i sporednih aktivnosti (crafting, enchanting, cooking & co.), tako da mi paralela sa Skyrimom i nije toliko nejasna/nemoguća/whatever.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja se ne micem sto se price tice... Ode mi na crafting malo vremena, malo lutam po svijetu, malo citam knjige, malo side questovi, uglavnom mislim da ne napredujem uopste lol Ispocetka bio archer, pa shield mage, sad mi se svidja conjuration... Neko rece da se ne mogu max svi talenti? da imam sve 100 sa svim perkovima?
     
  6. fipi

    fipi Aktivista

    Mozes imat sve 100 skillove, ali nema sanse da imas sve perkove, nekad dobijes perk od questa, ali to je premalo da bi se maximiziro svaki tree
     
  7. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Guglao malo, softcap level 50, max negdje oko 70, znaci najvise 69 perkova, a ukupno ih je 251 u igri... Steta, valja ponovo igrati :mrgreen:
     
  8. senad_986

    senad_986 Komšija

  9. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ovaj editor sto dopusta skyrimu da uzme vise od 2 gb rama i nije nesto koristan.
     
  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    Bio sam sumnjicav glede Skyrima, ali izgleda sroz bez razloga. Cini mi se da igra ne da je strasna... samo da su bolje odradili kameru iz 3. lica (mada je bolja nego u Oblivionu).
    Hype button :D
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    OK je igra, nisam fan ovoga, a i ide mi na živce ovoliko hodanje uprazno. Igram kao mačka, samo ne znam u kojem smijeru da razvijam lika, za sad sam napucao heavy armor i oružije sa dvije ruke.
     
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ako nisi prije igrao, znaci ako si otkrio neku lokaciju, kliknes na mapi na nju i teleportujes. Tako da je hodanje "u prazno" samo prvi put do necega, a nije bas u prazno jer na svakih 100 metara ima neki fort, dungeon, cave da se ocisti :D
     
  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

    imas i one likove sa konjskim kolima sto prevoze do vecih gradova(pored svake stale su oni)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma



    :lol: :lol: :lol:

    EDIT, koji car

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Znam naravno, ali prvo moraš sve otkirt, ali baš i zbog dungeona, moraš hodat da bi ih otkirvao, igraš po 3h, a ništa nisi konktetno uradio :)
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Sto bi se tebi Morrowind napio krvi
     
  18. efo

    efo Komšija

    najjace mi je kako lik golim rukama 'fata ribe u Skyrimu xD
     
  19. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Sinoć počeo da igram nekoliko sati sam odradio, igra je jako dobramada su mogli malo bolje doradit ovaj meni jer je miš gotovo neupotrebljiv ostalo je za sad vrlo dobro. Muzika ne tako dobra kao u Oblivionu za sad sam zadovoljan. :D
     
  20. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Muzika je genijalna,samo sto kasnije dolaze bolji dijelovi kad levelujes.