The Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Dec 12, 2010.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam šta je problem sa grafikom? Igra izgleda ok, danas izgleda sve mora biti krajsis da bi bilo igrivo.
     
  3. immolation

    immolation Novi član

    pa normalno, kad su zapeli u 2009 i ne micu odatle...
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Grafika iz 2007. a zahtjevi iz 2011. je problem.

    I potpis gore za kolege koji su spomenuli hodanje aka plutanje i udaranje praznog zraka.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    To za udaranje ok, stvarno je nezgodno, nemaš osjećaj kad si udario, samo vidiš kao malo krvi na protivniku.
     
  6. Pasha

    Pasha Komšija

  7. Sp3x

    Sp3x Aktivista

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam totalno zalijepljen za igru :D Jesam li jedini koji skuplja knjige? lol
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Nisi. Samo što sam ja relativno brzo prestao da ih čitam, inače bih vjerovatno batalio igru, ko će ono sve pročitat :D Ali i dalje ih skupljam pa prodajem, sve u nadi da ću dobiti kakvu novu magiju ili skill point :D
     
  10. BoLa

    BoLa Aktivista

    Jel ima neko neki FAQ ili guide koji objasnjava game mechanic? KOnkretno, da li tezina armora utjece na mana regen, koliko sporo se mana regenerise tokom borbe i kako modifieri utjecu na nju, da li povecavanjem skilla se smanjuje mana cost magija ??

    Ne mogu da nadjem nista konkretno samo nagadjanja igraca po forumima ...
     
  11. FearLess

    FearLess Aktivista

    Pati od odredjenog konzolitisa, pogtovo u meniju, ali meni je najbolja igra ove godine.
     
  12. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mislim da je ovo jedina igra koja je napravila da planine izgledaju realno :D takodjer, weather system je prva liga.
     
  14. Senči

    Senči Novi član

    Jooj 32lv sam, predobar osjecaj...
    Koju ste rasu uzeli, je sam Nord, zelim braniti Skyrim kao domacin :p
     
  15. Senči

    Senči Novi član

    Jooj 32lv sam, predobar osjecaj...
    Koju ste rasu uzeli, je sam Nord, zelim braniti Skyrim kao domacin :p
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Mislim da imam naj-freak kombinaciju ikad :D Stealth Khajiit koji praktikuje Destro magije i one-handed oružja sa fokusom na sjekire :D Luk i strijelu nosam onako, za nedaj bože, kao i tonu nekakvih štapova sa magičnim svojstvima. I knjige, biblioteku knjiga :mrgreen:
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam se prebacio na shield mage-a, tako da sam nuker tank sad :D
     
  18. fipi

    fipi Aktivista

    Ja sam se nasekiro kad sam vidio da nemogu sve talente maximizirat, 61-62 sam lvl a skoro nemam nikako talenta u archery, 2hander, enchanting, sneaking, da ne pricam o magijama, a lvlanje sve teze i teze ide.
     
  19. efo

    efo Komšija

    igra grmi :)
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1KytUdKEBnE&feature=player_embedded[/youtube]