The Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Dec 12, 2010.

  1. irhadkul

    irhadkul Komšija

    De jel ko zna kako napraviti armor shortcutna tastaturi.Tj da mountam citav armor set odjednom(da ne moram macroe praviti posto se lista itema u fav stalno mjenja)?
     
  2. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Šta kažeš nije ti se svidio DB ha?
     
  3. vutra

    vutra Komšija

    Nisam ni počeo :lol:
    Stao pored Narfi-a, i kontam hoću, neću...i odustanem. Po meni, ubistvo bez razloga.

    Hoću reći, vjerujem da su DB questovi dobri, ali nije to za nekoga ko u 3-4 KOTOR igranja svaki put odabere light side :smt003

    Thieves guild questline je 'nako solidan, i puno je "određeniji" za razliku od dosta drugih questova.
     
  4. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Ja sam 47 level i tek sad završavam glavni ovaj sa zmajevima quest, usput neću da igram ni jedan dedric quest, jednostavno previše ubijanja za gluposti (hoču reć previše nasilja) :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

  6. Esh

    Esh HWB

  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Damn, preduhitrio si me za 2-3 minute :D Baš me zanima kako će to izgledati, odoh downloadovati :D

    Edit: op, 3GB download, veliko k'o pola vanilla verzije, trebalo bi valjati :D
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Javi utiske, nabaci neki screenshot;)
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Budem, dok se ovaj HS kablovski net, još uvijek stare, nepoduplane brzine, nakani da to skine :D
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    Krenuo sam i ja ovo igrati, sa zadnjim patchem. Fina igra, po mom mišljenju precjenjena, ali se može dobro zabaviti u njoj. Doduše, smješno koliko bugova i glitcheva ima, i nakon 4 patcha :D
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja batalih Skyrim zbog Minecraft-a. Ceka se neka GOTY uber jeftina verzija sa manje bugova.
     
  12. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Ali se valja nacekati do toga, evo bas neki dan izadje Fallout: New Vegas Ultimate (u fazonu kao GOTY), a igra izasla skoro prije godinu i po :)
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sto se mene tice ne moraju zuriti, svakako ima mnogo boljih igara da se igra u medjuvremenu.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo čitam prethodne komentare, i neko spomenu 200h igranja. Jedino ako je nekom baš dosadno, pa ide svaki dungeon, svaku lokaciju, sve živo da otkrije, a to uopće nije toliko zanimljivo. Ja bih rekao 100 sati plafon za Skyrim, da se pređu svi questovi ;)

    Može li se nekako vratit follower nakon što umre, tj kad ga sam ubiješ? Naletio zmaj u krugu Koledža, ja ga napado sa destruction magicom, i nekako ubijem svog followera :S
     
  15. irhadkul

    irhadkul Komšija

    U kuci(tvojoj) je tamo u onom gradicu whiterun se zove ja mislim!
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Igra je prva liga, jos je izasao ovaj Creation Kit, vec je krenulo sa modovima na Steamu. Za koji mjesec ce vjerovatno biti i citave ekspanzije, nadam se i total conversion modovi :D
     
  17. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Space Core iz Portala 2 već dostupno (dostupan?) kao novi follower: http://www.thinkwithportals.com/blog.php?id=7296&p=1

    I naravno uz komentar genijalne Valve ekipe:
    :smt003
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Hvala, samo što ja od dvije kuće koje sam do sada dobio, tj koje su mi rekli ili da posjedujem ili da odem do nekoga pa ću ih dobiti, ja nisam ni vidio. Uopće nisam odlazio do tih kuća, jer nemam potrebu za tim. Ono malo stvari što po stashu ostavljam (Dragon bones and još nešto) ostavljam u Arch-mage quarters.

    Sad mi pade na pamet, kad Pelikan spomenu modove. Kako nabaciti SKSE? Ja sam pokušao preko NMM, piše da je uspješno aktivirano, ali mi SkyUI ingame prijavi da nemam SKSE. Zadnji mi je patch, zadnji su i modovi( i SKSE i SkyUI) pa stvarno ne znam do čega je.
     
  19. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Što se tiče novih tekstura - na prvi pogled i nema nekih vidljivih razlika, osim što meni fali tona nekih tekstura, pa je pola svijeta ljubičasto :D Doduše, Steam opet downloaduje gigu i kusur nečega za Skyrim, pa ću vidjeti je li to to.

    Ali naletih na Steam forumu na ovaj link: http://pc.ign.com/articles/121/1218176p1.html Daju se primjetiti manja poboljšanja.

    Edit: izgleda da je nakon najnovijeg downloada sve ok. Čak i vidim neka poboljšanja (prvenstveno na snijegom pokrivenim daskama, npr.) :D
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Imam problem sa main questom Season Unending:

    Dođem na samit, sjednem, ide fino priča, odlučim koji grad pobunjenici trebaju uzeti u zamjenu za Riften, i onda se ništa. Samo stoje likovi i gledaju se, a ja ne mogu ništa uraditi. Našao sam na IGNu da bude glitch ako je još uvijek stari Jarl u whiterunu čini mi se, ali ja sam već napredovao u Civil War questovima, i zauzeo sam whiterun, tako da je novi Jarl tu. Do čega je ovo? Pokušao sam stariji load, ali ne pomaže :S