The Elder Scrolls V: Skyrim

Discussion in 'Igre i konzole' started by FearLess, Dec 12, 2010.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja se poceo nervirati dok gledam, mogu misliti kako je igrati :lol:
     
  2. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Meni je ovo super,makar smrsas igrajuci a ne ovako samo se tovimo :eek:
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    E bas ces od toga smrsati, kolko i od Wii :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Hhahha, zakon su ovi, ima ih pofajn, evo ovaj je meni bio fin, prije nego sam dobio strijelu u koljeno :(

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  6. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Jedno pitanje za igrače Skyrima, koje je mjesto tj. grad vama njaljepši izgledom a i poziciom gdje je napravljen?
    Meni lično najljepši je Riften. :smt007
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja cekam sa igranjem dok ne izadje ovaj full mod:

    [​IMG]

    [​IMG]



    Ovaj mod radi isti tip koji je napravio onaj GTA4 uber-realni mod:

    [​IMG]
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni to ruzno skroz, isto kao da je pojacan kontrast i nabacen neki blur. "Pretoplo" izgleda za planine :mrgreen:
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    This :D
     
  10. BoLa

    BoLa Aktivista

    koji je ovo mod? za sada sam odustao od modova dok Bethesa ne izbaci oficijelni modding pack pa krenu prave stvar :)
     
  11. WhiteNinja

    WhiteNinja Aktivista

    Probao od jarana donijet moćniju grafiku, HD 6950 i na istoj rezoluciji opet trza, cccc. Ima još nekakvih problema kao što su likovi koji ne govore u nekim questovima. Ipak sve u svemu po meni igra godine, doduše nisam igrao BF3 i MW3.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Prema informaciji sa Stema, Skyrim ima najbolju "pocetnu prodaju" ili najbrzu, ako zelite, u historiji Steama.
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Raja evo sad jedno njubarsko pitanje. Da li se ovo igra online ili kako već? Pošto vidim dosta popularna među rajom ali nisam baš upratio od BF3 :D
     
  14. irhadkul

    irhadkul Komšija

    single player je igra.Znaci punokrvni rpg(role playing game) tipa oblivion ili morowind :smt003
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ima online mod ali i nije najbolje uradjen, dosta bugova. Ceka se taj Creation Kit u januaru, pa ce biti svasta :D
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    Igra je odlicna ali brate grafika bezveze, svaki me je nastavak ocarao sem ovoga kad se samo sjetim morrowind-a, i grafike u to vrijeme pa tek oblivion-a, kako je odlcino izgledao.
    Kad sam pokrenuo ovo grafika bezveze, iskreno nisam ni ocekivao bolje igra je radjena na istom engineu kao i Oblivion, Fallout, New Vegas.
     
  17. jeretik

    jeretik Komšija

    Meni bas grafika super, a gameplay... hm.
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    Jebiga, pa jesili igrao Oblivion ? Meni grafika za zehru bolja u ovom nastavku.
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    I meni je grafika dobra. Teksture i sjene nisu nesto, ali je dizajn odlican. Istrazuj malo po mapi i vidjeces koliko lijepo osmisljenih i raznovrsnih lokacija ima.
    Pokreni Oblivion sad i uporedi.
     
  20. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ti se onda očito nisi odavno podsjetio kako Oblivion izgleda. Kako je bolan ovo "zehru bolje" nego ovo, živ ti meni bio 100 godina? :D

    Što se tiče same igre, sve što je mene nerviralo u Oblivionu (repetitivnost kao najveća "boljka") Skyrim je uglavnom riješio, baš imam osjećaj da iza svakog ćoška čeka nešto novo i interesantno, jest da se posle 80 sati igranja malo ponavlja.:lol: Daleko od toga da se nema šta zamjeriti - težina je tragikomična, fali balansa u nekim skillovima i kombinacijama (30x sneak damage i slične budalaštine), bugova ima za izvoza ali sve u svemu Skyrim je igretina ipo, pogotovo u ovom vremenu kad je sasvim normalno podvaliti raji igru koja se "pregazi" između dva obroka. Sad se samo čeka Creation Kit. I horse armor DLC.:lol:

    Jeretiče, jel' ide recenzija u narednom broju? Iznenadih se što je nema u ovom aktuelnom.