Tom Clancy's : The Division (PC/PS4/XBox One)

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Jun 25, 2013.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    The Division is getting a free trial
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    evo ja igrao par sati...ocekivao sam neko smece od igre kada sam citao ove user recenzije po stimu,ali igra me odusevila.Mozda ovi raniji leveli pa nema hakera ili na sta se vec ljudi zale,ali ja sam blown away....grafikom,pricom,te samim ovim multiplayer misijama gdje mozes napraviti partiju pa ici raditi questove zajedno,znaci vrh.Ako me nesto ne razocara u ova tri dana dok traje ova akcija,definitivno ju kupujem.
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Cekaj dok dodjes do lvl 30, i prica se zavrsi...
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Puno je interesantnije nego na pocetku, cisto iz razloga sto ima puno vise contenta. Imali su par velikih patcheva koji su promjenuli gameplay dosta. Ja sam prestao igrati cisto iz razloga sto necu da trosim pare na DLCove.
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ja odustao dvije misije prije kraja i prodao igru. Jednostavno mi više bilo dosadilo a i nemam želje za grindanjem kao u srednjoškolskim danima. U dark zone je dobro kad imaš ekipu ali i to dosadi nakon nekog vremena.

    Grafika je ekstra i na Xboxu, mogu mislit tek na PC-u.
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

    gtx 1070 rastura igru...sve maxed out,cak i AA = ~120 fpsa :lol:
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Džaba ti 600 FPS kad ti chiter uleti :)
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Pa DLC-ovi za ovu igru i nisu tako strasni. Odigras kampanju sakupis novac u medjuvremenu i kupis po cijeni od 20€ Season Pass (http://www.allkeyshop.com/blog/buy-the- ... re-prices/)

    Najjeftiniji Season Passovi su za Ubisoft igre (osim ako kupujes odmah u startu kada je novo, kasnije spadne cijena drasticno).
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Jednostavno mi se ne daje 30$ za season pass na PS4, kad za te pare mogu sebi uzet novu igru. :) I generalno imam takvo misljenje prema season pass i DLCovima.