Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    Pa morali su nekako dovuci FXX na stazu (mi vama vrijeme, vi nama fxx), jedva su i obicnog Enza dobili na testiranje. Vadiona ide u pravcu da je FXX tjunirana verzija enza pa zasluzuje mjesto na boardu.
     
  2. Code-R

    Code-R Aktivista

    Kompromisi, bato. A mogli su napraviti poseban board za trkace aute, kao sto su odvojili F1 vozace od ljudskih bica.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Top gear je poznat po lizanju pakasa, samo se sjeti one ''americke'' epizode u kojoj su vozili Chargera, Corvettu i onog Cadillaca, citavu epizodu dildaju kako su losa auta i na samom kraju kazu da nista bolje nisu vozili u zivotu :lol:
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma bit ce skinut 100% jer nije road legal, bili su i Astona DBR9 nalijepili pa su skinuli...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    a skinuo se i may u njemu :D :D
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Noficijelni (nelegalni) rekord svakako drzi R24 sa 0.59.xxx ako cemo se vec nabadat sa rogatima:D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sklonili su FXX, inace solidna epizoda :D
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    fino solidna, pošteno se ismijao... obratite pozornost na sitnice dok su u uredu i kupuju used cars.

    brutalno :D
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Najjaca je preporuka 17-godisnjacima kako ustediti pola para na osiguranju :smt005
     
  10. Code-R

    Code-R Aktivista

    Slika Willa Younga na Jeremyjevom stolu je najjaca. :smt005
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pogledao sam jos jednom dio u kancelariji sa malo bistrijom glavom u odnosu na sinoc, bio sam promasio nekoliko detalja, kad Stig fotokopira glavu je rofl teski :smt005
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    slika kraljice na mayevom stolu, izbjeljivač za zube kod hammonda, zlatne poluge iza njih itd.
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Znas da si hardcore kad repriziras i onda si odusevljen detaljima koje si propustio prije :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Za razliku od prošle ova je daleko bolja po meni. Više auta manje laprdanja u prazno.
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  16. syss

    syss Veteran foruma

    našo sam jačeg... pisao je hammondu kad se skuco sa onim raketenim čudom :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Na racunarima koriste Firefox.
     
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Treca je onako, slabija od druge ali nije za baciti, Ken Block je odlican :D

    U iducoj gostuje Usain Bolt :eek:
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nova epizoda je vani.
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jos jedna solidna, Bolt je bio dobar :D