Top Gear - oficijelni thread

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Zeleni, Nov 5, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Nova Sezona Top Gear

    @sumeri
    To nije istina. I am The Stig.
     
  2. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: Nova Sezona Top Gear

    Mogao si tu tajnu poslati na PM :smt003 iako niko nije spominjao kulinarske sposobnosti dotične osobe X. :p
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nova sezona ide pocinje ovaj vikend

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. syss

    syss Veteran foruma

    imam jednu zanimljivu vijest... naime frend i cura mu zaraženi top gearom sa moje strane su htjeli do londona na malo odmora + snimanje top gira i rekli im u agenciji da je bukirano do iza 2020 i jedino ako netko odustane ili krepa mogu na snimanje :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pa ocito da nisu podmazali/pogurali taj zahtjev.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    neš ti iz hrvatske pogurat zahtjev za snimanjem top gira... pa mi ne možemo pogurat ni besplatne tepihe kod kupovine kola :D
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Odlicna epizoda. Kraj je dobar :smt005
     
  9. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    CCCC, kad je prije pogledaste...
    Skinuta, ceka me da se vratim s posla :)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Stig legend lives on:D
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ne bas, od Hamster-ove nesreca u Americi je 99% sigurno da je to najcesce Ben Collins :D
     
  13. ming

    ming Veteran foruma



    American fat Stig :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Samo čelindži mi postaju nezanimljivi, svega par dobrih je bilo u 12. sezoni, Vijetnam teska dosada, ovaj na startu 13. isti klinac...
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Generalno nisam nikad ni gledao taj dio epizode, meni su newsi zakletva i kada testiraju auto. Nadmetanja preskacem.
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I ja voilm dio sa supercarsima i vijesti ali pogledam sve, bude ponekad lijepih nadmetanja (612 Scaglietti do Svice, Nissan GT-R kroz Japan, Britanija vs. Njemacka) ali vecina je jednostavno katastrofa.
     
  17. Code-R

    Code-R Aktivista

    Vidi se da su izazovi namjesteni, tako da su uglavnom kilavi. Protiv ekipe sa Dmaxa je bio sila, sa kamionima je isto bilo zakon. Meni se Vijetnam u pocetku nije svidjao ali sada mi je madju favoritima. Jeste da nema auta, ali sam se kvalitetno ismijao.
    A dobra im je fora za Stiga :D , na brzinu sam pregledao epizodu, moram je na miru odgledati kada dodjem sa posla.
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    onda gledaj fifth gear ako ti je vijetnam bio dosada. ima i dobro jutro na tv ako se rano digneš... ffs.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prva je tu i tamo. Samo jedno auto, utrka je bila dosadna kao proteklih par što su radili. Jedino je lubenica spasio stvar. Krug sa FXX je bio izvan limita.
     
  20. Code-R

    Code-R Aktivista

    Zar FXX nije trkaci auto, i samim tim ne moze na power lap board. Caparo su skinuli jer ne moze prijeci preko lezeceg policajca, a FXX ne bi mogao ni preko lezeceg Etiopljanina. Krug je bio fenomenalan, vidjelo se koliko je brz kroz svaku krivinu. Trka je bila bez veze, jedino je intervju sa "Stigom" bio genijalan. :mrgreen: