Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Esh

    Esh HWB

    nisi vidio mnogo, ha? :mrgreen:
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vidio sam šta je trebalo da se vidi :wink:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma hajde sad, Prison Break je ok serija, dinamicna ovo-ono, ali da je najbolja...hm, mozda jest od ovih nju vejv serija. Eto to je jedina novija serija koju pratim. :lol: Ne zato sto je najbolja (nisam ni gledao mnoge druge) nego zato sto nemam vremena za vise njih. :lol:

    Jos 9 epidoza (namjerno napisano) i tutanj.
     
  4. Amash

    Amash Aktivista

    Prison Break je dobra serija ali ima i boljih npr: Dexter, Band of Brothers, Oz.

    p.s.
    Da je PB ostao na prvoj sezoni mozda bi im i mogao parirati, al ovako....
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Tvoje misljenje. IMHO Dexter je idiotski proizvod. Ja pogledao jednu epizodu, i obrisao s diska po hitnom postupku.
     
  6. Amash

    Amash Aktivista

    U tome je problem, malo kome se Dexter svidio u prve dvije-tri epizode ali kasnije je strava. Bas neki dan me zove rodjak i govori kako mu je Dexter prva liga, kaze mi da mu nakon prve dvije epizode nije lego ali kasnije mu se svidio kao niti jedna do sada. Slicno je bilo i sa mnom i sa svima kojima sam preporucio Dextera. Pa pogledaj samo ocjene Dextera po netu(ako to ista znaci), a fanbase mu je puno manji od PB, Heroesa, 24...
    Necu da te ubjedjujem da je Dexter extra to je stvar ukusa, ali mu nisi dao sansu. Mnogima je Apocalypse Now film nad filmovima ali meni je to bilo najgore provedenih skoro 4h u zivotu. Odgledao sam ga samo zato sto sam ga poceo gledati, i sto je napolju bio jako jako tmuran dan, pa mi se nije mrdalo iz kuce.
    Pozdrav
     
  7. burner

    burner Aktivista

    Uuuu Dog... Neću ništa reći, jer je Amash sve napisao, ali uuuu.... :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    E ovo su krupne rijeci :D. Ili si suvise mlad ili imas cudan ukus za filmove. Hajde nabroj nekoliko filmova koji su ti u vrhu.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije ova tema koncipirana za natezanje kome je kakav film bolji.
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Nije los prison break,dosta su ga hvalili ali sam ocekivao vise.Iskreno gledam ga jer sam pogledao sve ove jace filmske naslove inace zaobilazim serije..
     
  11. Amash

    Amash Aktivista

    Da budem iskren filmofil nisam, cinjenica da sam prosle godine odgledao svega 3-4 filma tome ide u prilog, ali znam da mi svi jarani govore da je svaki film koji sam im preporucio bio extra. Pored Kumova,tu je Shawshank redemption, Green Mile, Malcom X(mozda vise zbog nekih historijskih cinjenica nego zbog samog filma), Matrix kec, The Big Lebowski kao vrh komedija, Das Boot, Der Untergang, Sin City, Remeber the Titans itd.. Vjerovatno sam propustio pomenuti mnostvo filmova(boljih/losijih od pomenutih), ali ih se trenutno ne mogu sjetiti.
    Pozz
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa kako vidim prvenstveno volis realisticne filmove i ove novije hitove :). Ali ima filmova koje citas izmedju redova! Ali da ne idemo vise u OT. Moro sam reagovat na Apokalipsu, mozda i najbolji "ratni" film!
     
  13. Zombie

    Zombie Aktivista

    Kad spominjete serije, meni je JAG odlicna serija, a i Catherine Bell je odlicna 8)
     
  14. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    serija prst down , C.B prst up :lol: uh nekad samo radi nje ostanem i pogledam seriju :drkica:
    PB prva sezona extra , druga tu i tamo , treca fuuuuj
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Apokalipsa je naporan film, 3,5h natezanja na LSD-u.
     
  16. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja imam tek 2 epizode druge, medjutim od one kad idu da gledaju gay musical sam promukao od smijeha :mrgreen:

    "A gay musical called 'Gay'...thats quite Gay..."
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Rambo 4 kakav krvav film,pokolj kakav se ne pamti na filmu..
    Vidi se da pisci strajkuju :lol:
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Gledao sam i ja Ramba, bolju akciju ne pamtim da sam gledao.
     
  19. Pasha

    Pasha Komšija

    Da,vrijedi paznje.Samo je pretjerano krvav,lete komadi ljudetine svuda.
     
  20. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Meni previse kratak.