Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Pasha

    Pasha Komšija

    Sad je samo stvar do dilera :lol: Kakvu robu personalni dileri imaju takvi su i scenariji i rezije..Mislim da je sve losije stanje :mrgreen: Svi se tamo u tom bolimudu drogiraju,ko neko pravilo dodje...
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Ma mogu se i dalje filmovi snimati kao prije, nego je danasnja publika retardirana dok se producenti okrecu zahtjevima trzista.
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Sicko

    [​IMG]




    Director:Michael Moore
    Genre:Documentary


    The Kingdom

    [​IMG]
    [​IMG]

    Director: Peter Berg
    Genre: Action/Adventure
    Starring: Jamie Foxx, Jennifer Garner






    Eastern Promises


    [​IMG]




    Genre: Thriller
    Starring: Viggo Mortensen, Naomi Watts
    Director: David Cronenberg
    Producer: Paul Webster, Robert Lantos
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. ming

    ming Veteran foruma

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Staroooooooooo!!!! :mrgreen: Salim se. Da odlican je film, gledao prije rata :), joj jesam star haha :lol:
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    kao sto sam i obecao editovao sam svoj post :)

    nego,interesuje me nesto u vez filma 300.koliko znam,taj je film izasao u 2006,a neko kaze da je u 2007.sta je tacno?
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    http://www.imdb.com/title/tt0416449/releaseinfo
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eh, sjecam se kad mi je ta knjiga bila za lektiru, bilo obavezno i procitat knjigu i odgledat film. :D

    Definitivno medju najboljim filmovima ikad. A i knjiga je odlicna.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    sad primjeti tvoj post.. film sam gledao podavno, kad je tek izasao.. hmm... dobar je ali dosta cudan, ima malo praznog hoda kada je s onim momkom i kada traze novu zrtvu.. kraj mi nije bas kako treba, nista se nije zavrsilo ali eto.. ili sam ja zaboravio, nekako mi je u magli koda sam ga gledao prije 2 god.. moram ponovo
     
  10. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo pogledah hitman-a,rekao bih da se moze i zaobici..
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. zilo

    zilo Komšija

    I pregledal' ko Ramba? :D Yebe me limit, vec sam preletio. Inace bi veceras u naselju odjekivali Rambovi rafali. :mrgreen:
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    The Kingdom je smeće od filma.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    zasto?argumenti?
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dovoljno je pogledati omot "The Kingdom-a" i znas o kakvom se filmu radi :mrgreen:
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato što je Foxx pederčina, zato što mi je pun k*rac filmova o američkoj dobroti posebno kad tu dobrotu djele bijednom muslimanskom narodu bliskog istoka. Tipično američko smeće.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Odakle tebi pravo da pricas o muslimanima?
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Ne treba biti musliman da bi se vidilo da film baca na onu Americku patriotsku ložu
    ali do krajnje granice.Znaci sta ce oni na tudjoj zemlji prije svega? Dosli da izbave narod od samog sebe,jel.Ili da ih izbave od nafte?Pa koliko naroda ima okolo i diktatora a oni se bas dosli baviti saudijom.Film je zavijen sa puno zla i ne treba pamet da se skonta kako je ta amerika jedan veliki svijetski diktator,jos ti to fino upakuju u film.A ti im moras reci hvala,bas je zabavno.. A sto u filmu nisu spomenuli da imaju svoje baze u saudiji i da naftu kradu,pa ne bori se niko protiv nikoga onako bezze.
    Film je stvarno jedna ofirna prica koja moze imati prolaz samo kod Americkih red nexa i dijela neupucene publike!
    EDIT: Ovo je moja kritika filma i nije upucena direktno nijednom clanu foruma!

    P.S. jos se u filmu smiju namazu jednog muslimana :roll:
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    ok haker.nisam gledao film pa zato i pitam :) a izgleda da ga i necu gledat,osim ako mi ga neko ne donese kuci :D
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma