Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. sumeir

    sumeir Komšija


    :) Pogledam ga večeras

    a pogledao sam i

    Our Idiot Brother



    Bilo je finih "presjeka" :smt005
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. Juka

    Juka Komšija

  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Malo me zbunilo pa zato ovako glupo pitanje.
     
  4. ColdFire

    ColdFire Overclocker

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne bi bilo lose napisati koju o preporucenom filmu (mislim generalno u ovoj temi). Sta valja i sta ne te zasto (ne)vrijedi pogledati. Naravno, bez da se otkrije poenta filma.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni tu liči na Keanu Reevesa :D
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sinoc gledao Harold and Kumar go to white castle, evo sad gledam escape from guantanamo
    odlicne komedije, ne znam sto nisam prije pogledao

    tko je ljubitelj komedija, kao ja, vrijedi pogledati :D
     
  9. Cobra 1986,Silvester Stallone-sibica folovi :smt005
     
  10. senad_986

    senad_986 Komšija

    The Girl with the Dragon Tattoo
    Ko voli Fincherove stvari, ovo ce mu se svidjeti ili ljubitelji dobrog triler ovaj film obavezno pogledati trebaju. Veoma dobar triler/drama koji i pored toga sto traje 2 i po sata, nije dosadan sekunde, nema praznog hoda. Rezija, fotografija, muzika, gluma (posebno ove male) su odlicni. Samo mi onaj uvod nije malo jasan, ali mozda docarava odnos dvoje protagonista koji ce se razvijati u drugom i trecem dijelu.
    Preporuka!
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovo je do sad deseta preporuka ovog filma, na zadnje dvije strane. Dokaz da niko ne cita tudje preporuke vec samo preporucuje :D
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa jos bolje. Neki dokaz da valja film. Ljudi iznesu svoje misljenje.

    Nesto se kontam da li ga pogledati ili zbaviti knjigu.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne bi bilo lose dodati u komentar i na cemu/gdje se gledalo.
    Konkretno mislim na trenutak kad izadje na BluRay-u,jer ici u kino iz "druge ruke" nije neka sreca :D
     
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja u kinu gledao.
     
  15. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Orginal kinoje najbolja opcija naravno,al kino druga ruka je smece,TS,CAM i te cake.Al kad se pojavi BluRay to je vec roba :D
     
  16. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja gledao u Cinema City. Nisam otisao u ona druga ima 3 godine.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Stvarno treba malo uvest reda u temu. Ako nisi u toku sa temom onda nemoj ni postat, sve se preporuke ponavljaju iz stranice u stranicu.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Prvo pročitaj knjigu. Ja pogledao švedsku verziju filma i tanko skroz za knjigu.

    @Haker: Pa šta je tu loše? Bi li ti prije pogledao film sa jednom preporukom ili sa deset njih? Jest glupo što samo neko dođe i kaže evo ja pogledao, preporuka, a na prethodnoj stranici već neko preporučio. U tom slučaju bi se valjda trebao složiti sa preporukom pa dodati svoj komentar, ali opet kažem, bolje 10 nego 1 ;)
     
  19. senad_986

    senad_986 Komšija

    Bas kao sto NAILS i Zoi kazu, valjda ces se prije odluciti otici pogledati film nakon deset preporuka nego nakon jedne. A u pravu ste sto se tice toga da sam zanemario preporuku na prethodnim stranama, kao i sa filmom Drive - izvinjavam se. Eto, slazem se s preporukama kolega i ja ga preporucujem svima. :D

    Usput, u kinu sam gledao - ne gledam TS, CAM, R5 i takve snimke.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma