Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Opet malo sam po netu citao da je ovou fazonu st4 starog

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Halo 4 - Veći dio filma je uvod, ostalo akcija i završetak. Po zadnjim scenama bi se dalo reći da će biti nastavak. Iskreno sam očekivao više borbe u ovom dijelu.
    End of Watch - Svidio mi se film, osvježenje nakon tipičnih akcija.

    edit: Pomiješao sam ovaj zadnji sa "The Watch", za kojeg i dalje mislim da je jako loš :mrgreen:
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Jesam li ja jedini covjek koji nije gledo ni jednog Bournea? :( Kako po hronologiji idu dijelovi?
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

  6. veki81

    veki81 Aktivista

    halo4- kao sto samir rece uvod ali eto moze se pogledati, resident evil- vala meni standardno.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Par filmova sto se pogledalo zadnjih mjesec ili koliko vec..

    Lawless - Skroz dobar.. svidio mi se 8.5/10

    Novi betmen - Mehh.. nako. Nije mi nesto. Bane zapostavljen dok je glas naknadno ubacen. Cijela ideja je dobra ali sve mi je nekako.. mehh.. i prosli naslov je djoker izvukao sa fantasticnom glumom.

    Novi Bourne - Onako.. nista mi nije legao. Dosta pojednostavljeno. I ono na kraju akcije identicno kao zadnji Bornue. Prosli naslovi dosta bolji.

    Tatin sin - Izdrzao nekako do 31 minute kada su svi poceli wazzzaa i ..ugasim.

    Public Enemies - Dobar. Nije idealan ali dobar film 7.5/10

    In Her Skin (2009) - Film snimljen po tragicnom dogadjaju, nestanku petnaestogodisnje djevojke u Australiji 1999 godine. Da ne spoilam plaho, bas tragican dogadjaj. Mozda nije cak ni za svakoga. 9.5/10

    Detachment - Socijalna drama koja prati zamjenskog ucitelja te prikazuje agonije tinejdjera i "odraslih" koji hendlaju sa njima te nerazumjevanje izmedju. I ako nema mnogo eksplicitnih scena, nije za mladju raju niti za svakoga. Film je poprilicno tezak atmosferom. 10/10

    Fish Tank - Radi se o petnaestogodišnjoj djevojci koja zivi sa raspuštenom mamom i mladjom sestrom (onako, broken home varijanta) koja pokusava da postane hip-hop plesaćica uz "mtv spotove". Zivote im malo promjeni momak njezine majke koji se podje nesto vise druziti sa njima. Takodjer dobra drama. 7.5/10

    Killer Joe - Film prate debele pretjerivanja a kada je dosla scena pred kraj film sa piletinom, ugasio tamam da se ne znam ti sta desilo na kraju.. ogavno..

    Repo Man 2010 - Film mi je tako legao da sam mu na IMDB dao 10/10. Mozda sam ja u trenutku bio raspolozen, znam da nije savrsen, bezu greske.. ali mi se mnogo dopao. Mozda sto me kraj filma skroz iznenadio.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa hronoloski :D
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Kritika udara ponovo :lol:
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma


    hahahaha, nasmija me :)

    uglavnom jos jednom preporuka, End of Watch :)

    Filmcina.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    .. but I don't love you.

    EDIT: Procitao sam ponovo sta sam napisao i samo je ovaj dio kritika u cijelom postu: "Bane zapostavljen"

    Toliko o tebi i prepoznavanju kritike. Mada, i dalje cu cekati tvoje postove.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Ono Bourne 1, 2, pa 3. :)
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne to je redno, a hronoloski je po godini snimanja filma :)
     
  14. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Drago mi je da sam te nasmijao i to dva puta. :)
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    za preko zime :)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Ovo bi moglo biti zanimljivo. Dolazi nekad u aprilu 2013

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    uh mocno izgleda
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo sam pogledao novi Spider-Man. Nije mi loš film uopšte... :grin:

    Sent from my GT-I9100G using Tapatalk 2
     
  19. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Identity
    Supremacy
    Ultimatum
    Legacy

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U subotu gledao Identity, sinoc Supermacy. Veceras ide Ultimatum. :D