Vanzemaljci ne postoje - DA/NE!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by HamziBeg, Feb 18, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Nadam se da nece biti pobuna... ali vjerujem da covjek (da bi instalirao ovaj program i sudjelovao u ovome ili slicnim programima u potrazi za drugim "vidovima zivota" ili vanzemaljcima) treba vjerovati da "vanzemaljci" postoje!

    Ne znam da li ce ovo biti dobro prihvaceno... ali bi volio znati sta ostali misle.. da li postoje ti "vanzemaljci" ili "E.T.", ako DA zasto a ako Ne opet zasto??? Mozete navesti svoje argumente sa bilo kojeg stanovista... bitan je razlog koji vas pokrece i motivise za nesto!
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja recimo vjerujem da postoje. Vecina ljudi misli da su vanzemaljci poceli posjecivati zemlju u proslom vijeku. To naime nije tacno. Postoje jasni dokazi da su cak i praljudi i nativni stanovnici sjevernoamerickog i juznoamerickog kontinenta imali dodira sa vanezmaljskim oblicima zivota - razne slike i apstraktna pisma u pecinama i sl. Bas je neki dan na HRT-u u emisiji Na rubu znanosti (koju obavezno pratim btw) bila tema: "covjek i nlo" gdje su ljudi koji se bave tim godinama, dali neke prilicno interesantne primjere i dokaze kao npr: slika velike letjelice u marsovoj orbti koja je nedugo zatim onesposobila satelit koji je napravio tu snimku. Onda je takodjer interesantno da na vecini povrsine marsa vlada jedan skladni matematicki ustroj. Moglo bi se na ovu temu nadugo i nasiroko pricati, ali nekako je nelogicnno razmisljati da je zemlja tzv. Oaza zivota u svemiru, a da li oni "dolaze u miru" to je za drugu raspravu.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Eh BUSH je vazemaljac :)
    -Nesta gore ima......
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    svi koji nisu gledali fahrenheit - gledajte... bush je vanzemaljac sa planeta kapitalizmijum :D

    inače nismo mi centar svemira... tako da vjerovatno tu svega ima.
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Jasno i glasno:"Ne vjerujem da postoje!"


    To su gluposti koje je neko izmislio,isto kao vampiri,duhovi i ostalo "smece". . .Dok ja aliena ne dotaknem sakama u normalnom stanju. . .ja ne vjerujem!!!


    P.S Nemoj da se neko uvrijedi ali trazio je moje misljenje ma kakvo ono bilo pozz :wink:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    fyi vampiri, duhovi i ostalo "smece" isto nisu puke izmisljotine, vec postoje dokazi i za to. :roll:
     
  7. GV

    GV Komšija

    Pa kako si ti nastao i oni prije tebe i ovo sve oko tebe? Odakle je bog, ko je njega stvorio (ako uzmeš da bog postoji), sve ima svoj početak i kraj, uzrok i posljedicu.
    Ko malo dublje razmišlja od toga koji će znak da stavi na listiću u kladionici neka potraži knjigu Hollow earth pa neka malo razmisli o svojoj ulozi u svijetu i koliko smo mi mali uopšte bitni.
    Ja inače zastupam mišljenje da smo mi jedna vrsta raka na planeti zemlji i da sve bolesti, prirodne nedaće i ratovi su samo posljedica borbe ove jadne planete protiv pošasti zvane ljudska rasa.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    gotovo da nema poente o metafizici raspravljati. :?
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    Ja ne vjerujem i gotovo. . .

    Allah stvara i rastvara i stvorio je sve. . .Necu da citam niti me interesuje glupa knjiga i neki glupi dokazi koju je pred nas stavio glupi europejac odnosno debeli amerikanac!!Jer svaki naucnik koji pocne da se bavi istrazivanjem vremenom shvati da je sve onako kako pise u kur¨aunu i predje na islam ;). . .

    Stranci su glupi i njih balkanci "sisaju" kako stignu. . .oni nisu u stanju da sijalice zavrnu!!!

    Opet kazem:"Nemoj da se neko uvrijedi"!!Ne mislim nista lose vec samo govorim onako kako znam ;). . .pozdrav
     
  10. kenci

    kenci Aktivista

    stranci glupi.. jarane stranci nisu glupi.. nego mi smo glupi....
    evo ti primjer.. nikola tesla.. pametan covjek.. nasi su misli da je komad budale, kada je pricao o svojim idejama.. i sta ce bit.. pametni amerikanci dovedu covjeka u ameriku... i covjek napravi cudo.. mislis da bi ti imao danas kompjuter itd itd da nije tesle bilo... mislim na struju sada.. uzmi npr radio frekvenciju.. ko je izmislio.. "tesla ponovo"... ljudi u americi imaju nikolin institut.. cak i kip nikole tesle.. nas se narod sada divi sa njim, a niko ga nije tad postovao ni slusao..
    znaci nas zajebavaju drugi, a ne mi njih ;)... i da.. mi ponizavamo svoj narod.. ako nesto znas, odma si glup za njega.,..
    normalno da ima i stranaca takvih.. ali mi smo jedni medju njima... malo te ko cijeni kada nesto znas...
    ka evo u dk.. radim kao dj, popravljam ps2 i xbox... nasi se cude kad im reknem cijenu... bune se...
    a danci se ne bude npr.. jer postuju me, i znaju koliko truda koristim na to.. mada nije ni dk med i mlijeko.. ubi nas porez... al .. nisu ni oni isti.. niti sada zelim da kazem da je nas narod sav isti.. ima postenih i skolovanih ljudi.. ali ne'skolovan covjek te nece postovati..

    sto se tice vanzemaljaca... mislim ne moguce je da smo sami...
     
  11. Guest

    Guest Guest

    Spider USA nije prelijepa! U ostalim stvarima se dosta slazem s tobom ! :idea: :smt031
     
  12. Guest

    Guest Guest

    kenci ! Nemas ti pojma prvi ti isti nisi skolovan! :mrgreen:
    NAJOZBILJNIJE ....
     
  13. Guest

    Guest Guest

    kenci ko da si iz B GRADISKE !?
     
  14. Spider

    Spider Aktivista

    Kad sam rekao stranci neznam sto nisam napisao velika vecina. . .ali nije vazno,bio sam u frci !!!Po meni najgluplji narod na ovoj kugli su amerikanci. . .a amerikanci su napisali vecinu tih knjiga o vanzemaljcima,vampirima,duhovima. . .u koje narod sada vjeruje!!Kako se tacno zove ono mjesto u nevadi (area..?),nisam siguran ali nije ni vazno !!Uglavnom i za to podrucje su dosta slagali. . .podmetnuli komade gvozda i tvrdili da je to brod vanzemaljaca i jos milion cuda. . .sve u svemu ja nevjerujem dok ne vidim aliena!!!
    Balkanci su strance "presli" (citaj zeznuli) na sve moguce nacine. . .i to u svakoj zemlji!!Naravno kenci da ti oni(danci)nece reci da je skupo to sta vec ti njima uradis. . .cak i da im kazes 10-20 maraka vise oni bi platili bez problema!!Jer to su debili koji bosansko dijete od 10 god. ne bi mogli zeznuti. . .dok mu ne dadnu koju marku :D!!!Naravno ima njih i pametnih. . .


    Volio bih samo otici mjesec dana "in the USA". . .samo mjesec,onako da dokazujem njihov IDIOTLUK!!Pa gledao sam emisiju na mtv,gdje debili ne znaju glavni grad Francuske i jos mnogo slicnih emisija...Tako mi krvi i soli imao bi jake dokaze. . .ali da ne idemo sa teme previse!!

    P.S Ako ovdje nekog interesuje:kako je nastao,koji je njegov cilj u ovom zivotu,postoji li allah. . .u svakom gradu postoji neko muftistvo ili nesta slicno,gdje imaju filmove i to na cd-ovima gdje je sve dokazima potkripljeno. . .licno sam to gledao i dozivio sam uzas, stravu!!

    POZDRAV I NO HARD FEELINGS
     
  15. monK

    monK Komšija

    ON TOPIC:

    Matematicki, ali i logicki, ne postoji razlog zbog kojeg "vanzemaljci" negdje vani ne bi postojali, pa bili samo bakterije...Nasa svijest je uspjela doci u dodir sa ogromnim prostorom...Nasa svijest je toliko mala da ne moze naslutiti sta je sve moguce "tamo negdje i nakon toga i poslije toga"...

    OFF TOPIC:

    U skladu sa svojim teoloskim uvjerenjem, moram se pobuniti...

    Bog nema svoj pocetak i kraj...
     
  16. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    jooj jestel gledali ALIEN vs PREDATOR e to je rec rat ja sam navijo za PREDATORE ali jebiga na kraju sam se razocaro kad se rodi onaj najnoviji ALIEN dal ce izac drugi dio...... :twisted:



    ja sam gledo emisiju jednu na RTL II i na hrvatskom RTL jedna zena tvrdila je da je iz svemira i dosla je rec u javnosti sve o sebi pokazivala je neke slike polje psenice i u po polj ajedan krug i tvrdi da ej ona tu slejela i stvarno zena pokazuje neke slike navalila ko DIJETE na TRENJU


    a na RTL II je bilo kako su amerkianci slikali NLO i vazda jos neki dokaza naucnici tvrde da postoje vanzemaljci ali ja sto reko neko od vas dok ne taknem ALIENA ili na svu srecu upoznam PREDATORA (s kojim bi odma sklopio prijateljstvo 8) i kreno pljackat i ubijat :twisted: ne vjrujem u te stvorove
     
  17. GV

    GV Komšija

    Amerikanci su možda glupi ali između 300 miliona ljudi ima ih barem 20 miliona pametnih, ovo što mi koristimo je izmislio IBM, koliko smo mi pametni dokazali smo zadnjim ratom. Svaku vjersku knjigu je napisao ČOVJEK pa ma kako se ona zvala i predstavlja skup priča, pravila, legendi i ostalog iz doba kada je ona nastala. Mi smo primitivna gomila od jadnih četiri miliona balkanaca, 70% posto plupismenih i neobrazovanih, 5% ili manje onih koji koriste ovu spravu zahvaljujući tome što mu je roditelji ili oni sami mogu priuštiti. O čemu ti pričaš i odakle ta balkanska prepotentnost u većini nas. Ja sam jedno vrijeme živio u Rusiji, mi smo im se nekada smijali kako izgledaju a onda sam shvatio šta je kultura, pa ljudi nemaju riječ za psovku, svaka riječ ima deminutiv, ljudi kulturno stoje u redu i čitaju knjigu, a mi ko stoka na ulazu u obor i samo gledamo kome ćemo j... majku, ljudi puno piju ali se vesele i plešu, a mi samo gledamo ko nas to ružno gleda da mu opet j... majku. Sada Rumuni i Bugari ulaze u EU,Albanci će prije nas a nas ''genijalce''drže u žici gdje životinje poput nas i pripadaju i još kažu cijelomsvijetu da baš nije sigurno da dolaze ovamo. Ko god bukvalno shvati i(ili) shvaća ono što je ma gdje pročitao ili čuo samo to i zaslužuje.
    Dođi sebi i počni misliti svojom glavom a ne hodžinom, popovom ili nekom drugom!
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    gv respekt za oba posta... kad odrastu - shvatit će šta pričaš.

    nema sad vremena filozofirati o ovoj temi, ali spider u krivu si... ne mislim na vanzemaljce, nego na tvoj stav prema svemu... nhf naravno.
     
  19. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    ama aj bi volio imat jedan primjerak PREDATORA
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Hamzi-Sultanu Dobar topic
     
Thread Status:
Not open for further replies.