Vanzemaljci ne postoje - DA/NE!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by HamziBeg, Feb 18, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ming

    ming Veteran foruma

    Eh da vidite kako je samo divan taj filmitch (haman pa iskrsla ljubav izmedju predatora i one trebe), ocajna radnja, rezija i gluma o dijalozima da ne govorim.

    Juviću mali Deloren ti savjetuje da pogledash Odiseju u Svemiru ako te interesuju SF filmovi (nadam se da cesh imat resursa da makar skontash neke stvari).
     
  2. monK

    monK Komšija

    hehehehehe


    a to mu i ja mislio preporuciti pa obrisao

    mislio sam mu jos preporuciti da pokusa procitati, a ako nista, bar predgovor edicije Za pocetnike O Stivenu Hawkingu... pa sam i to obrisao...bio...
     
  3. [tota]

    [tota] Aktivista

    Iako sam vjernik vjerujem da postoje vanzemaljci tj. ima života izvan zemlje.
    Toliko prostranstvo a samo mi.
    Iako se ne spominje u Bibliji, Kuranu mi ne znamo za sigurno da je bog stvorio i druga bića tj. svjetova negdje u prostranstvima svemira.
    A što se tiče Amera za mene su oni jedni od najglupljih naroda.
    Nisu takvi rođeni ali njih je TV i ostala sranja američka oglupila i da ne govorimo njihovo školstvo, a od 300 milijuna mora bar biti 100000 pametnih :)
    Meni su ipak Rusi legende i mislim da je taj narod pametniji od Amera
    (ovo samo spominjem jer su ta dva naroda geografski udaljena i drugačijeg su mentaliteta kao i po broju stanovništva), ali i njih je "pojeo" socijalizam i stanje u državi.
    Aj nećemo se svađati, 1000 ljudi 1000 ćudi :wink:
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Da su pametniji ne bi dopustili sebi komunizam. Pametni ljudi ne umiru od gladi.
     
  5. kenci

    kenci Aktivista

    exman.. ruse politika ubi... oni su dosta para potrosili na oruzje i sranja...kradja, lopovluk.. znaci do politicara je, barem moja teorija i ono sto sam procitao..
    rusi jesu pametni, i ameri su im ukrali dosta ideja.. al ebi ga..
    za mene su rusi pametniji narod, ali jebi ga kad im vlada neda da iskoriste pamet..
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    Pa šta i onda su Kinezi, Kubanci glupi i da ne govorim za ostale.
    Ne može uvijek narod protiv politike pa šta su trebali u Čileu protiv Pinočete-a.
    Trenutno su Ameri extreme glupi što su izabrali Bush-a ponovno to je najveća glupost u zadnje vrijeme.
     
  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    Vanzemaljci ne postoje! Mi smo jedina ZIVA bica u Univerzumu. To mozemo lako zakljucit nakon sto smo istrazili 0.0000000000000000000000001% univerzuma. Nije nam bas jasana ni teorija evolucije, al svejedno zakljucujemo da smo mi posebni.

    SETI program je manje vishe gubljenje vremena ... Posebno frekfentni opseg koji koriste, te limitiranost brzine prostiranja em talasa.
     
  8. kenci

    kenci Aktivista

    pitanje je jarane, dal je uopste bush na pravi nacin pobjedio... al ebo ameriku
     
  9. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    ama normalno da ne postoje da postoje davno bi oni dosli vam nama na zemlju
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ma ovaj svijet je otišao stvarno naopako, a očiti primjer je izbor za vođu države koju je taj vođa odveo u rat navodeći nepostojeće razloge da uništi čovjeka kojeg mu je i otac progonio i da se domogne velikih zaliha "crnog zlata" :)
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    sto ce dolaziti kad sigurno vec znaju kakve su ljudi zivotinje i sta rade sa sebe i sa planete. doci ce oni, ali poslije neke globalne kataklizme...
     
  12. [tota]

    [tota] Aktivista

    Čim su nas vidili rekli sami sebi: Okani se ćorava posla
     
  13. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    hehehe ko ti zna mozda ste u pravu ali cut ce se nisu svi ti filmovi dzaba
    za jedno 10000 godina ako svijet bude postojo ROBOTI ce se pocet borit protiv ljudi isto kao u filmu "JA ROBOT"
     
  14. BoLa

    BoLa Aktivista

    mozes li dokazati da nisu dosli, i da nisu trenutno na zemlji?
     
  15. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    mislim da mogu: e vako:
    da su NEGATIVNI:
    1.dosad bi nas pobili
    2.unistili bi nasu planetu
    3.ili bi nas jeli za dorucak,rucak,veceru
    4.mrsko mi vise nabrajat

    e sad da su POZITIVNI:
    1.dosad bi nam makar malo pomogli
    2.lijepo bi rekli MI POSTOJIMO ne morate vise istrazivat
    3.ne bi ko budale nako sisli na zemlju vec bi dali neki signal
    4.neznam ni ja sam vise

    ali npr. da su svi ko E.T to je druga prica :shock:




    ali ti mi reci mozes li mi dokazat da POSTOJE
     
  16. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    sumnjiv si mi ti nesto bola da ti nisi slucajno jedan od njih :D
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ako i postoje vanzemaljci ne mora značiti da su pametniji.

    Što se tiče Rusa, ne kažem ja da su glupi njihovi naučnici, hoću da kažem da je u njih obični građanin približno glup u opštem znanju kao i Amerikanac, malo gluplji, jer su sebi uvijek dopuštali glupe stvari. I u Bosni omladina ima slabo opšte znanje.
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I ona prošla omladina, je-bem ih, samo su znali šta je komunizam i Rus, a onda su morali vidjeti kako će raditi ona njihova je-bena 3 armija u Europi (Po brojnosti, oprema i nije bila nešto posebno 90').

    To ti je kada mladost filuješ samo ratom i partizanskim filmovima, Rusi su se već uništili, sad će i Amerika.
     
  19. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista


    ukljucujuci i tebe ili ..........................(sala)

    ama nema tih vanzemaljaca to su samo gluposti neke davno bi se to otkrilo to je samo NAGADJANJE
     
  20. BoLa

    BoLa Aktivista

    HAHHAHAHHA Jao dokaz
    HAHHAHA ....

    Ma ja sam slucajno upao u diskusiju, kontam ozbiljna. Sorry, necu vishe postat, da ne bi ovakvima morao nesto dokazivat.
    Poz
     
Thread Status:
Not open for further replies.