Vanzemaljci ne postoje - DA/NE!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by HamziBeg, Feb 18, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ming

    ming Veteran foruma

    Eh zaboravih napisat ALIEN vs PREDATOR je obicni Americki filmic za djecu prije spavanja. Sponge Bob realnije djeluje nego taj filmich.
     
  2. monK

    monK Komšija

    potpisujem
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ali opet gdje bi bili i sta bi radili bez americkih "filmica" :wink:
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Da krenemo redom:

    Rekao sam da su amerikanci glupi ali sam isto tako rekao da ima i pametnih. . .ali moje je misljenje da su vecina glupi i cvrsto stojim iza toga !!Isto tako mislim i za njemce,svedjane. . .Ali za ruse nisam rekao da su glupi. . .vec suprotno mislim(iako to nisam naveo),ja za njih govorim da su legende.Ljudi nemaju hljeba a oni atomske i orzuje razvijaju,ludnica. . .nemoj ovo shvatiti pogresno,vec tako se kaze ;)!!Volim ih sto hackaju,prave sve moguce crackove i jos mnoge stvari. . .a zamisli da neki klanovi (koji to prave)imaju love,sta bi tek onda uradili ali nije vazno!!Sto se tice kulture reci cemo da su kulturni(amerikanci i dr). . .ali znamo opet da nisu svi...samo necemo mijesati kulturu i njihov beskrajni idiotluk !!Ja znam da su bosanci nekulturni ali isto tako ima i nas kulturnih,kao i svakoj zemlji!!
    Ja svoj duhovni mir nalazim u islamu i vjerujem u allaha dž.s!!I ne pomisljam mislit o besmislicama da li postoji allah,jel to sve izmisljoztina(estakvirullah) i slicne stvari ;)....Ne pricam ja ovdje sta hodza VAZI. . .vec je ovo iz moje glave. . .

    P.S opet cu ponoviti neka se pripadnici druge vjere ne uvrijede,ne mislim nista lose vec samo pokusavam da kazem svoje misljenje,zasto tako mislim itd ;). . .Nakon ovoga mozete me mrziti,ljutiti se,misliti da sam u krivu ali ja govorim ono sto mi je na jeziku i tako cu do kraja zivota. . . SRDACAN POZDRAV
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    interesantno je kako ljudi uzimaju vjeru zdravo za gotovo, pri tom nikad ne dovodeci u pitanje validnost iste, za koje se zna da su ih osnovali ne bas ljudi ciste pameti skrivajuci se po kakvim brdima, pecinama i sl. povijesna je cinjenica da vjere nema ovaj bi svijet bio puno ljepse i sigurnije mjesto za zivjeti. sta meni brani da se osamim na drugi kraj svijeta, malo drogiram, skupim raju i pocnem stvarati nesto u sta ce ljudi cvrsto i slijepo vjerovati generacijama... normalno svako ima pravo u danasnje vrijeme da razmislja svojom glavom, ali cesto ljudi nece da gledaju dalje od nosa i drze se svojih nacela (cesto pogresnih). hey pa kad kazete "ja ne vjerujem u nesto dok ne vidim vlastitim ocima i pipnem svojom rukom" a istovremeno se drzite neke teoloske dogme, onda sami sebi upadate u usta sto se kaze. nuff said. :smt002
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ja mislim da bih ovo trbalo zakljucat :arrow:
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    Necu mijesati allaha dž.s i neke aliene !!!

    Tvoja licna stvar. . .ja vjerujem u allaha dž.s a u aliene ne i tako je!Hajd necemo se sada mi svadjati. . .bit ce samo tvoja rijec protiv moje i gotovo. . .PEACE :smt057


    Ocekujte od mene uskoro temu u vezi erotika and sex :D. . . samo da se ne zaboravi ;)

    MIR
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Ljudi ovo pocinje bacat na Sarajevo-X forum :!:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

  10. monK

    monK Komšija

    heh

    Iron Maiden mi je u pravu a i nije

    Ja nisam expert za semiotiku, ali sam pricao sa expertima za te stvari, u Svetim knjigama bas postoji podloga za ovakve stvari, ako se stvari interpretiraju kao metafore

    Svaka od tih knjiga je sifra, bio bih idiot kada bih govorio bilo sta osim toga da vjerujem u te knjige i ono sto pise u njima, kao sto bih bio i idiot da bezuvjetno poricem postojanje jos nekih vrsta u svemiru pored ljudske...

    Morat cu ponovo citati Kur'an kako bih to odvagao (nije mi namjera vrijedjati bilo koga)...
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Glupo je misliti da ne postoje. U našem sunčevom sistemu ni ja ne mislim da postoje. No kad se uzme u obzir beskonačnost, i bezbroj zvijezda (tj. njihovog nekog sunca), galaksija, sistema, planeta možemo realno pričati o nekom intelegentnom životu vani.
     
  12. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    riknut cemi procesor radi vanzemaljaca

    (24 sata na dan vrti seti , jedino ga ugasim ako cu ja odigrati sta)
     
  13. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Odlichan topic.potpisujem sve sto je gv rekao.....Znam da mali zeleni postoje(i to u svim oblicima...miroljubivi,ratoborni,krvozedni itd...).
    Offtopic
    Sto se tice vjere ima jedna stara izreka "Vjerujem u boga,ne vjerujem u vjeru."
    Vjere su podlozne manipulaciji tako da danas tamo nekakvi levati uzimaju Islam za temelj ekstremizma(sto nema blage veze sa Islamom).
    Sisko of the Star Trek mi je uzor......ko je gledao ST DS9 sad zna kako razmisljam :wink:
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Aiii! Restekp!
     
  16. kenci

    kenci Aktivista

    Hvala bogu pa ima ko skolovan. Takvi kao ti ;)
     
  17. *_* Juvee

    *_* Juvee Aktivista

    Potpisujem J.T


    upravo to :p a znaci mali DELOREN gleda SPONGEBOB (sundjerBoB)
    heheheheeehe nek si mu reko IRON MAIDEN :lol:
    sta bi onda gledali SPONGBOBa hehehe
     
  18. monK

    monK Komšija

    gledali bi filmove koji ne bi u tolikim kolicinama i na takav brutalan nacin vrijedjali nasu inteligenciju i kvarili inace super filmove sa super likovima (Alien i Predator)...

    KONICHIWA
     
  19. monK

    monK Komšija

    jedno pitanje za velike znalce SF-a? (brzo na google)

    Sta je to NOSTROMO? (nedajte da vas Joseph Conrad zbuni)
     
  20. monK

    monK Komšija

Thread Status:
Not open for further replies.