Windows 7

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, May 26, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Esh

    Esh HWB

  3. Silver Lotus

    Silver Lotus Novi član

    mislim da ce se vista i 7-ica razlikovati kao 98-ica i 2000 i sam je microsoft rekao da ovo i nije neka posebni win
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Nadam se da si mislio na razliku izmedju Win98 i Me jer u suprotnom je izreka roflmao materijala.
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Koliko ja kuzim, sedmica je zapravo pravi Service Pack za Vistu :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. GW

    GW Moderator

    Evo tek sad primjetih da je windows 7 verzija 6.1. :D
     
  8. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Paint sa ribbonima na prvi pogled ko zajeban neki alat. :mrgreen:

    Kao i sve do sad, ja jedva cekam. Svaki novi meni je bio bolji od starog. Sad imam XP SP3 sa Vista temom samo zato sto mi je PC relativno slab za Vistu, ne zato sto mislim da ne valja. Jedno vrijeme je koristio prezadovoljan. No svjedok sam da ljudi uzmu dobar PC sa vec instaliranom Vistom i odmah to brisu, jer je neko reko kako ne valja, i nekome je to sto je "transparento" samo sminka. To su price za malu djecu. Sto je najgore ti ljudi nikad nisu culi za pojmove kao sto je API i sl., a pricaju kako nesto ne valja. A jos sta je gore, licenciranu Vistu zamijene piratskim XP-om.

    Evo ovom prilikom gospodo iz Microsofta ako budete slali i ovaj OS kao trial, posaljite ga meni odmah. :mrgreen:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Link: http://windowsvistablog.com/blogs/windo ... ows-7.aspx
     
  10. GW

    GW Moderator

    Windows 7, Core i7.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Novost uz Win 7 je dodatak nativne podrske za virtual drive.

     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. Esh

    Esh HWB

  14. pac

    pac Komšija

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  15. Esh

    Esh HWB

  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa vec je procurio na ilegalnim mijestima , znaci uskoro mozemo ocekivati full verziju ??? vidim nije puno zahtjevan , napokon bi se mogao napustit XP .
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    ako ti je "uskoro" kraj 2009 (a vjerovatno tamo prva cetvrtina 2010) onda je sve OK :D
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Vjerovatno kao i s Vistom - novembar 2009. za biznis, januar 2010. za kucne korisnike.
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Probao ovu spomenutu betu. Nesto vizuelnih izmjena, na bolje. Ne mogu govoriti o performansama posto sam probao kao virtualpc-a, ali ovako na prvu, cini se ok.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    http://www.custompc.co.uk/news/605145/h ... osoft.html