Windows 7

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, May 26, 2008.

  1. avduka

    avduka Aktivista

    eh problem je sto nema drivera za mb na abitovoj stranici...tj. kako ja znam i abit je stao sa proizvodnjom vec odavno...?!
    vidite iz potpisa koja je ploca..am2soc.....gledao sam za neke novije abitove ploce takodje nema......:s
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Thnx Vedo, ah nije da ne radi , ali uvijek ima onako nekih malih problemcica u radu windowsa i nekih aplikacija, ko ce znati da to nije upravo zbog toga :smt003
     
  3. extibo

    extibo Komšija

    Abit ne radi vise, bankrotirao je, pa je firma zatvorena.
     
  4. All4AMD

    All4AMD Aktivista


    nepomaze ni jedna ni druga opcija.. :( nemoguce je dopustiti izmjene nekome drugome.. ono je sve zasivljeno i nema pristupa ni da promjenis..

    nego sad imam jedan drugi problem, prije sam imao dva windowsa na C XP i na D 7icu 64bit.. posto mi se 7 ucinio dobar odlucio ga samoga ostaviti pa sam sad izbrisao XP i format C i instalirao samo 7icu, i cim se windows drugi puta digao odmah plavi prozor se pojavio i restart :( i sad svaki put kad ga tek palim prvo plavi prozor pa restart pa onda se moze upaliti, a ako se to ne desi onda uvijek hoce da pali neki recovery, al uzalud jer nenadje nikakvu gresku.. ploca je Asus P5N-MX i bios je iz 11/2007, skino sam novi bios iz 11/2008 jer nema noviji al ga nikako nemogu nabaciti jer program nece da radi na 7ici kako god nastimao kompatibilnost :x nemoze nikako naprijed :(

    ima li tko ideju?
     
  5. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Sto se tice brisanja, probaj preko live Ubuntu sesije, ja sam tako, mora moc. Ne zna on sta je zakljucano a sta ne xD
     
  6. avduka

    avduka Aktivista

    Pa sta sam ja napiso...?
    :S
     
  7. Deniken

    Deniken Aktivista

    Gdje mogu "skinuti" tema za Win 7?
     
  8. Esh

    Esh HWB

  9. Deniken

    Deniken Aktivista

    A joooj... Sve sam poskidao ove i super su.
    Jel ima jos koja ovakva stranica?
    Hvala ti svakako.
     
  10. Deniken

    Deniken Aktivista

    Kako da saznam koja je kod mene build verzija Win 7?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Idi na start i tu pod search kucaj winver
     
  12. GW

    GW Moderator

    Start > all programs > accessories > system tools > system information
     
  13. Amer

    Amer Aktivista

    Kako napravit da se piše ćirilicom na W7?
     
  14. GW

    GW Moderator

    Start > control panel > region and language > keyboards and languages > change keyboards > add > odabereš ćirilicu > OK > odabereš ćirilicu i pritisneš "move up" > Apply
     
  15. Amer

    Amer Aktivista

    Хвала :))
     
  16. Deniken

    Deniken Aktivista

    Verzija je 6.1 (međuverzija 7600)
    Jel OK ova? Jel valja?
     
  17. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Jeste. RTM
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. kemal989

    kemal989 Novi član

    Hocel se u Bosni moci nabaviti windows 7 za studente po jeftinijoj cijeni , kao što je u USA cijena za studente 29.99 USD?
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Provjeri prvo da li ti je fakultet u nekom od Microsoft programa tipa MSDN: AA, mozda mozes dobiti i besplatnu licencu.