Windows 7

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, May 26, 2008.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    mozes skinut a mozes i preko updejta evo meni se tako sada downloada
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Link: https://hardwarebase.net/vijesti/4907/wi ... pan-za-sve
     
    Last edited: Feb 11, 2018
  3. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni neće da se instalira. išao sam preko windows apdejta. skinuo je normalno i instalirao 4 apdejta koja idu prije sp1 i kad dođe red na njega, ide samo do ovdje i to je to, dalje neće. slika ispod govori sve:

    [​IMG]

    btw, win7 mi je redovno apdejtovan sa svim dosad izašlim apdejtima. zna li neko u čemu je fazon?
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Probao restart pa nastavak?
     
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    naravno. samo što prije restarta nije htio ni do ove gore slike da dođe. išao je samo do dijela kad skida apdejt i na nekih 27% prikaže error. onda sam restartovao i pobrisao sve restore pointe, backups-e sa tune up utilities, i onda je uspjelo do ove gore slike i to je to. dalje neće.
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Evo skidam pa ti javim sta bidne :)

    EDIT:

    Nikakvih problema fakat. Dodushe ja sam na technet licenci.
     
  7. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    uspio sam i ja nakon neviđene jebade (da oprostite na izrazu). nikad više problema oko instalacije nekog sp-a nisam imao kao s ovim za win7. užas.
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Nakon manuelne instalacije sp1 imam osjećaj da su mi temperature procesora i grafičke spale za 3-4°C :shock:
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Imaš osjećaj jer ti je hladnije u sobi, ili si uporedio temperature? :)
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uvijek mi je aida64 u pozadini otvorena i pratim. U idlu kao da je manja nego inače, moguće da griješim, čisto subjektivno.
     
  11. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nece da apdejtuje SP1, zapelo na 37%.. A i malo mi nejasno ono oko velicine fajla. Prvo mi pisao oko 60MB, onda 500+, da bi na kraju pisalo da skida 67MB.

    EDIT, procepilo u medjuvremenu, ipak je 500 i nesto MB, pogresno ovo prikazuje pa izgleda kao da se ne skida.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Pise u najavi da velicina SP1 zavisi od ranije instaliranih nadogradnji.
     
  13. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Cekaj . meni je bio sp 1 oko 90 mb , i skidao je ga oko pffff 60 minuta dva tri puta je bio zakucao . oko 24 , 56 i 78 . patient my friend :lol:
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Mozda i jednostavno sporo ide, mislim da sam redovno update-ovao.. Samo sto mi je racunar usporio poslije update-a, a u task manageru sve normala.
     
  15. wudu

    wudu Aktivista

    meni u win updateu uopste ne prikazuje da ima sp1 :S
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa eto meni je juce tek doslo, a vidim gore nails i zeleni apdejtovali ima i deset dana. Rade ko bihnet :)
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam da li si me nadgledao kroz web kameru koju nemama ali svejedno, i meni je proslo ok. SP1 je bio oko 76MB ako se dobro sjecam. Pojavio se onaj dan kada je i najavljeno.

    I mislim da je takodjer tokom instalacije zapelo na nekih 30% i tako stajalo odredjeno vrijeme. Poslije procepilo.
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: Pomijesao sam te s Madballom izgleda :D
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    SP1 za Win 7 zeznu sve redom AutoCad-e, od 2009 pa do 2011 verzije. Kad odes na file / open / save Autocad smrzne. Evo odgovora Autodeska:

    :evil:
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mogu li aktivirati retail sedmicu Home Premium sa OEM kodom koji dodje na laptopu ?

    Ide mi na zivce ova OEM verzija sa brdom crapware-a za koji mi treba dva sata da ga pobrisem i opet to nije to.