Windows 7

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Esh, May 26, 2008.

  1. sumeir

    sumeir Komšija

  2. wragg

    wragg Aktivista

    Kaze ovako:

    *Uncheck the box for automaticly activation and click next. - Choose the third option for next step. - Select your time zone. - Select your current location (Home is recommended). - The black CMD windows will appear. Wait a few seconds until computers restares once again. - And that would be all about installation. You are in Windows now.

    A gore pise da salju disk a ne activation code. Sve mi se cini da je ovo neka unatended instalacija koja na kraju instalira neki activator i tko zna sta jos.

    Sent from my HTC Vision using Tapatalk
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam dobio key od covjeka, kad je on online posalje vam, naravno prije toga kupite
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    De ba ljudi sta vam je :D
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam uzeo jos jedan key :D aktivirao, radi perfektno, ja sam vam predlozio, sad hocete li uzeti, to je vasa stvar
     
  6. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Da li mogu instalirati bilo koje drivere za ATI 9600 na Windows 7 da sve radi normalno , probao sam mnoge ali nijedni nisu uspjeli ..
     
  7. Mujka

    Mujka Komšija

    probaj one od windows updatea ako postoje :)
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

  9. Esh

    Esh HWB

  10. Shenron

    Shenron Komšija

    To sto imas original key ti ne znaci nista sto se tice legalnosti. Jos uvijek je tu sve ilegalno. Nit imas racun da valja niti imas .iso datoteku da valja.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da. Treba obavezno i ona naljepnica.
     
  12. GW

    GW Moderator

    Račun i certifikat (naljepnica) garantuje originalnost. Sve osim toga pravi problem kad treba mijenjati ploču. Ali i tu ima izuzetaka...Meni recimo trenutna licenca uredno radi iako sam zamjenio sistemski disk , optiku, ram, i matičnu ploču. Licenca je OEM da se razumijemo. U nekim drugim situacijama sam morao microsoftu slati dokaz o kupovini.
     
  13. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Nešt kontam... npr. kod mene u firmi imamo računare sa Windows 7 licencom ali su na njih stavljeni Win XP zbog specifičnih zahtjeva. Dakle (da firmi trebaju pare od tih licenci i sl...) mogli bi sve te ne iskorištene licence prodati. Možda se o takvim i slični dilovima radi na ovoj stranici?
     
  14. GV

    GV Komšija

    Pravo su orginal...na istoj stranici AutoCAD 2012 75,90 i 89,70 KM, a ovako od $3,995.00
     
  15. GW

    GW Moderator

    99% da je nešto u tom fazonu.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo instalirah svjez win na nov disk i ne zelim da instaliram standardne codece za podrsku za MKV,Haali media splitter je dovoljan za mkv video ali nema mi zvuka u dosta filmova,takodje je izostala i podrska za titlove.Sta jos da dodam pa da mi WMP pocne citat titlove i naravno zvuk kod svih mkv videa.Najlakse je roknut K-lite i slicne pakete ali volio bih to da izbjegnem.
    VLC je takodje opcija ali hocu da mi WMP i WMC takodje rade posao.
    Ajd izvucite sta iz rukava. :D
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koji ti je renderer? Mozda je tu problem, mada ne bi trebalo biti jer je po defaultu EVR.
     
  18. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    http://webtrickz.com/win7dsfiltertweake ... windows-7/
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Najmanje glavobolje zadaje k-lite.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    k-lite ili shark codecs ako baš "mora" koristiti wmp za gledanje filmova.

    mada je najbolje rješenje koristiti bs player, a ništa od tih codeca ne ubacivati. bs player je, po meni, najbolji player za gledanje filmova.