World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Ljudi imam jedno pitanje:ima li iko da proda World of Warcraft ali original.Isao sam u game land ali nova je 120 KM ali meni se nedaju bas tolike pare.Sada trenutno igram na krekovanom serveru ali strasno laga(kasni).
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    trebao si postaviti u oglase,mislim da ovdje niko nema,probaj postaviti na forum gaming aree
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    nasao sam ja za 40 eura

    ako ti jos treba javi na pm, nove igre po 40eura
     
  4. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

  5. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    ima meni haver orginalni na 4 cd-a.mos dobit da instaliras i vratis.moze bez disca.a mozemo i sprzit
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Kakve fajde ima od toga.
     
  7. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    pa naprimjer moze igrat regularno uz drugi id key! sto je lako za pronaci.
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    :shock: :shock: :shock:

    Zato ima ovako puno raje iz Bosne na evropskom serveru. :roll:
     
  9. Tony Montana

    Tony Montana Novi član

    e jebiga,bas sam nesto gledo ima nasih al ne toliko,vecina beograd i ta okolica al nasim mane puno jer haver ovaj placa 16 funti da bi dobio taj kod koji je potreban da igras i to mu buraz kupi u engleskoj pa mu ga izdiktira...al zato nema problema...toliko ljudi na jednom mjestu pihhhh,ne mozes vjerovat kolka populacija uziva u toj igri....osjedis na kompu..
     
  10. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    Tek sam poceo igrat WOW :oops: pa ko vec ima iskustva da mi preporuci koga da uzmem ? :arrow:
     
  11. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Najbolji izbor ti je Warrior.Preporučujem ti ga.Pravi jak Damage i ima dobar oklop.
     
  12. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    a vam kod nas svi uzeli samane IMAJU DOBRE MAGIJA (KAZU) kakvi su wariori na toj strani ?
     
  13. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Warrior

    Warriori i nisu baš nešta jaki kad je u pitanju magija...ali nisu ni loši.
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Ma uzmi sta bilo.Ako budes igrao stalno,za par mjeseci ces imati nekoliko likova,i shamana i warriora...;)
     
  15. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    odlucio sam samana uzet e sad jedno pitanje ?: ima vaM Nas u klubu jedno 15 i igrmamo WOW mogul u lanu i mogul ja SVOJ ACC (onaj folder) prekopirat i kod kuce igrat da nastavivm odandje dokle sam tamo dosao
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    igrao sam sa warriorom, nije cemu za pvp, htjedoh sa shamanom poceti ali prestadoh igrati :)
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam igrao world of warcraft i najjaca rasa je trol shaman.Htjeli su ga izbacit jer je prejak.Jednini ima neke magije koje ostali nemaju.Ja sam ubrzo prestao a i ti ces vjeruj mi prijatelju.Kad budes negdje 30 level i upalis komp. da igras i da udes na server ono ti kaze da je server pao i da lijeka nema a ti se toliko mucio.Samo se zezaj :D
     
  18. Shenron

    Shenron Komšija

    Ako igras WOW nema veze sa kojeg kompa se spojis tvoj lik ce uvijek bit tamo. Vazno je samo da se spojis sa svog accounta.
    Naravno ako igras original. Ako ne igras original, okani se toga i kupi original, tek ces onda moc uzivati kako treba.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    E pa to mu ja govorim a on sigurno ce igrat na fuseru.Pa ko je lud dati 100 km za igru i jos plus one kartice koje kupujes svaki mjesec.
     
  20. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    ZNACI DA UZMEM TROL SAMANA: ama nije orginal vec u klubu covjek napravio i mi igramo a radi i preko interneta ima nekih servvera FUN itd...