World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Lamagician

    Lamagician Komšija

    neces osjetiti car igre no mozes probati ako nista drugo...
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

  3. Neso

    Neso Komšija

    Ja znam lika iz igraone NEON u fisu tu igra.Uvijek uzima trola shamna i uvijek je najajci.
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Ja sad iz Neona dodjoh.Pohebo im se PS. :evil:

    Ja sam odlucio.Uzet cu original u gameland-u pa probati.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Mislis uzet original wow :D
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Ma ja.

    Kud svi tu i mali Mujo. ;)
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ali je stvarno skupo.Igra je 120 km i ona kartica 70 km i to je da izvalis iz depa 190 km :?
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Ma kad uzmem to od 120 dobijem mjesec dana igranja.

    Necu uzimati kartice,nego cu preko kreditne placati svaki mjesec 25 KM.

    Postoji i druga varijanta.Jaran mi je narucio WoW preko neta i izaslo ga je dosta jeftinije.

    Jest da ne moze doci u Bosnu,ali mogu je rodjaku u Deutschland poslat.On mi samo key izdiktira,a ja ustedim 40-50 KM.
     
  9. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Da, u Becu je npr. u prodavnici 80 km wow, i kartica za 2 mjeseca 48 km.

    Btw. pametna odluka :)

    A sa GW nisi racunao? :)
     
  10. Neso

    Neso Komšija

    Ali stvarano je igra za 10.Ja vec duze vrijeme mastam o njoj .Imam lovu ali se prekontavam. :D
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    PROBLEM

    ehh napravio sam igru preko mreze i sve radi naime ima problem one zivotinje sto hodaju nedaju mi nikako zlata samo ono COPER itd...

    (dok kod covjeka jednog daju iste zivtonje zlato znal ko mozda u cemu je problem=
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    to je bug :smt002
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam igrao preko hamachija.To je kao ono neka virtualna lan mreza.Pravo dobar :D
     
  14. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    hmmm jel ovo do levela ratnika na pocetku kad ubijem zivotinju nikako da dobijem zlata samo coper i neke iteme jel kako level zaradjujem dobijam vise kad ubijem ?
     
  15. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    'ajmo ba ljudi Conquer v2.0 igrati, ima nas dosta iz BH što igraju, da ne govorim sa šireg područja balkana. Ljudi je igraju po tri godine. Nije WOW, ali šta hoćete za badavu para!?

    Grafika je kao kod Diabla (malo bolja) tako da može raditi na svakoj kanti. Comunity je beton i igra je zabavna.

    Dođite na server Galaxy-Venus.
     
  16. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    kako se to igra jel NESTO Kao OGAME il mora se kupit igra i instalirat :oops:
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Pa neces nikad dobit zlato kad ubijes zivotinju ma koji level bio.Samo cooper i srebrenjake,mozda ako ubijes neki 60 levl.Ovako to ide:100 cooper=1 srebrenjak,100 srebrenjaka=1 zlatnik.Ma pare su ti sada naj manji problem jer ces ti samo kupovat moci a one su jeftine moza otprilike najvise do 2 srebrenjaka kosta najskuplja najjaca moc za levele do 13 :D
     
  18. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    zznam ufuro sam se u to :D uzeo sam TROL = MAGE :D
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Igrao sam i ja do jucer kad sam dosao do zakljucka da se uopste ne isplati igrat wow ako igras na krekovanom(privatnom)serveru.Uzivim se i ja kad ono pocne da laga(kasni) i tako vise puta i ja lijepo control panel,addr remove programs i zavrsim :D Vjeruj mi @Kamikaza ne isplati se :smt002 :evil:
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    Tako je Neso.;)

    Ili original kupi ili baci. :)