World of Warcraft

Discussion in 'Igre i konzole' started by Gandalf The White, Jan 29, 2005.

  1. Esh

    Esh HWB

    ma rado, ali sta cu kad nema kod ovog izvora.. pokusat cu, no ne obecavam nista
     
  2. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Ma super, nek se pokusa barem... ;)
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    znamo mi da ces uspjet :D
     
  4. wacko

    wacko Aktivista

    igrali ko od vas wow da je kreiro preko beplatnog(citaj ilegalnog) servera ako jeste mozel mi posalti na pm ili ovjde objasniti kao da to ucinim
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Ja sam igrao,ali sam odavno i prestao,a razlog je sljedeci:
    -ima bugova ko govana,iako sam igrao na serveru za koji se smatra da je najmanje bugovit od ilegale.
    -sumorno,dosadno,nemas mogucnosti,iteme i dosta stvari kao na originalu...
    -ping

    Poslacu ti na PM kako da se logujes i ta cuda,ali moj ti je prijedlog nemoj pocinjat,jer je bezze skroz :wink:
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    nemoj dzaba igrat brzo ces prestat bezveze kupi orginal i onda igraj :idea:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Kay lako je za origigi, valja svaki mjesec bahilima uplacivat.
     
  8. wacko

    wacko Aktivista

    Ajd hvala ljudi a mozes l izilo pojasniti taj realmlist, nisam bas potpuno shavtio. :oops:
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista


    e to nisam znao mislio sam da to radi na onom principu kupis jednom orginal cd key i imas igrat kad hoces ali ako je tako ne bi igro tu igru da mi je otac glavna uloga :arrow: (samo bi za fahrenhajt davo pare)
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Ovo kucaj u notepad wddgwow.ath.cx i spasi.Onda taj document kopiraj u folder gdje je instaliran WoW.To ti je ustvari adresa servera.
     
  11. wacko

    wacko Aktivista

    meni nesh nemoze kad se loguem dobije poruku : nesh kao unable to verify game version
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Pa sinoc sam ti na PM poslao upute.Moras imati instaliran najnoviji 1.8.0 patch retail ne za UK(Velika Britanija),nego za US/AUS(Amerika i Australija),u protivnom ne mozes igrati.
     
  13. wacko

    wacko Aktivista

    pa skin o mi se 1.8.0 ali automatski i pise enUS patch valjda je to to........


    p.s kod me ne je 1.8.3
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Ako si na ovom serveru iz Australije sto sam ti dao idi na http://www.pestilence.com.au pa na njihovom forumu ja mislim da imaju uputstva i sva ta cuda oko logiranja i problema oko toga.Ima i nasih ljudi tamo,pa vidi,jer ja sam igrao do patcha 1.7.1 a ovaj 1.8.x nisam probao.
     
  15. wacko

    wacko Aktivista

    evo pokreno sam ali nigdje nikog nema!!!! i sta treba izabrati ono rpg ili normal ja uzeo normal nigdje nikog 8)




    p.s imaju npc igraci (kompjuter) al drugih online igraca nema!!!
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Uzmes Roleplaying.Najvise ima igraca po noci zbog vremenske razlike,ali zna biti dosta pogotovo nedjeljom.Ali rekoh ti ja u prvom postu:Da je bezze,raja se zasitila bugova.Svakim danom broj igraca opada.
     
  17. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Doso sam do lvl 54 na riveri i prestao igrati zbog obaveza.

    Inace, ako imas vremena za tu igru onda svakako uzmi origigi i placaj mjesecno jer igra vrijedi toliko para.
     
  18. n1dal

    n1dal Aktivista

    Upravo ovakve igre treba traziti iskljucivo original.
     
  19. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Mozemo zaigrati Knight On-Line, ima dosta nase raje na serveru. Besplatno i zanimljivo... (nije ko WoW, sta ste misli da vam ljudi na lijepe oci naprave WoW-like igru)
     
  20. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ima i SILKROAD Online