XBox 360 ili PlayStation 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by hawk, Dec 1, 2010.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ih, koliko sam BR filmova odgledao na PS3, onda koliko mi je za multimediju valjao.
     
  2. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Cast izuzecima :smt006
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja bih upucao svakog ko postavi cnet link ili recenziju u kontekstu igara i konzola...
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Neka bolan, možda je njemu dobro da smiri dušu :smt005
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pravda covjek sebi kupovinu, ni prvi ni zadnji :D
     
  6. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Mr. Sveznajuci, daj sta konstruktivno ... tu suplju pricu tvojih vlastiti uvjerenja ostavi za ulice.

    Ajde nek ti bude, ali koji ti klinac znas sta mene smiruje ... ima mjesto za takve postove :!:

    66 million Xbox 360 systems sold worldwide.

    18 million Kinect sensors sold worldwide.

    And 40 million active Xbox Live members (includes both Xbox Live Gold and Free).

    Valjda si sada naucio da ne letis pred rudu, ako te to nisu savetovali dok si bio mali!
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    De malo se skuliraj.
     
  8. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    8) ... sto se mene tice, gotovo :!: Nije mi za cilj da ovdje vodim koje kakve rasprave od kojih nemam nista. Uzivao sam uz Ps3 sada jos vise uzivam igrajuci na Box-u ... Igram samo naslove (Ps3, Xbox, PC) kojima je prosjecna ocjena 8+. Sve ispod toga kao da nikad nije ni izdato. Kvalitet hardware-a, pa sada svaki grad u BiH ima majstora za obe konzole ... Kupis novo, imas garanciju 24 mjeseca. Po isteku garancije, prosjecna popravka 100-200 nije 1000-2000 maraka da se dize tolika frka oko toga :smt006
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kinect prodao 18mil, sigurno je extra stvar, trebas je uzeti obavezno :D
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Treba se zahvalit liku, otvorio nam je oci.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ajd dosta je vise spamanja. Ima covjek svoje razloge sto je kupio nesto, i bezveze ga osporavate bez argumenata.
     
  12. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Upravo, to ti je kao BMW i Mercedes nove tipe. Finese su u pitanju.
     
  13. gilla

    gilla Aktivista

    Shvatamo da si zadovoljan svojim produktom ali čemu sve ovo? Gamespot-system wars je u tom pravcu. A ovakav odnos prema članovima koji imaju gotovo sigurno više znanja od tebe je :lol:
    Ps3 ima ratio 9.3 WW a npr. ps2 je prodao 1.5 milijardi komada softvera, ako te zanima. Prvo provjeriš smeće prije nego postaš, internet rule nr.1.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Smijao se lonac loncu a oba crna.
     
  15. Bombonjerko

    Bombonjerko Novi član

    Crna, nego sta :) Dosta oko ovoga ... sta je ovo svi protiv jednog! Argument, pa da moze biti kakve rasprave, ovo prepucavanje bazirano na vlastitim uvjerenjima ne drzi vodu :)