Xbox Series X & Series S

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 13, 2019.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Oficijelni xbox wireless headset 80eur ili možda Kaira pro za 100eur
     
    Last edited: Nov 24, 2023
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zbavio sam Xbox sluse super su.

    E sad sta bi vi preporučili koji monitor za Xbox X? Uzeo bi mozda vece tipa 32, da li uzeti 4k 120/144Hz ima li smisla? Sad sam na hp Omen 25 radi na 120Hz full hd al je on 1.4hdmi.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam koliko imas prostora, ali ja bih za konzolu prije uzeo tv.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Tv je tu 55 hisense neki jeftikaner za single player i sl. odlican meni ali za fps tipa warzone ne mogu na ja na tv em fali Herza.
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Last edited: Nov 26, 2023
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Zbavio sam jeftino MSI G322CQP, qhd 170Hz ja zadovoljan, 4k 80€ skuplji al se čeka minimalno 3-4 sedmice, šteta.

    Nego postavio sam tursku adresu pišu mi cijene u lirama al način plaćanja mi je PayPal, visu karticu nemam ima li načina da preko PayPal i Turske uzmem? Ili da uzmem sa cd Keys godišnji pass pa redeemam mislim da sam vidio za 40€ tako nešto.

    Edit: https://www.cdkeys.com/de_de/xbox-live/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-uk-cd-key

    Jel to to da ne zajebem, imam Xbox X?
     
    Last edited: Dec 2, 2023
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Vidi cijene i na gamivo,mozda ima kakvih popusta.
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    ne z am šta tražiš, ovo što si linkao je samo za igranje online, plus dobiješ oko 30-40 igara da igraš. To se sad zove game pass core. Cijena je ok ako ti to treba.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ček kako nemaš karticu? Staviš karticu kupiš ultimate i imaš sve

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Dodao karticu cijene u lirama ali kad trebam da platim

    the region in which your payment option was issued and your store region need to match
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Pa kad dodaješ karticu stavljaš adresu iz Turske, ne svoju adresu.
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Adresa je turska, očigledno problem kartica
    Probao sa bih Unicredit isto jbg
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Jesi za karticu u io istu adresu kao što si podesio na profilu? obje trebaju biti Turske i iste. Uz to ne smiješ ni jednu drugu adresu imati.
     
  14. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jedna jedina adresa turska billing i shipping i na kartici identične napravio na Microsoft acc, dzaba je.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je prošlo iz prve i sada uredno radi. Možda je Microsoft dohakao jer očigledno su pustali da se tako radi.
    Možda da probaš preko VPN na PC napraviti račun


    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Uzeo Pass mjesec dana na cdkeys. Obrisem adrese stavim svoju adresu pravu i sad mi stoji mjesec dana imam pass i onda će mi skidati 209 lira mjesečno za pretplatu nidje veze
    Haj vidjet ću sta ce bit u najgorem slučaju uzmem godišnji pass na cdkeys i cao.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije ni meni htjelo preko turske. sve odradim kako bi trebalo ali payment nikako nije prolazio. a igara skoro pa za dzabe.
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako vi punite xbox controller, da li imate rechargning AA set tipa Eneloop ili uzimate ove jednokratne?

    BTW nakon isteka pass mjesec dana sad skida uredno 6 eur za pretplatu preko Turske :)
    Uzeh RDR2 neku vecer za 5 eur smijesne cijene sreca ne uze ps5. Doom eternal igram na pc preko passa predobro.
     
  19. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Imam 3-4 para punjivih AA, Eneloop, Panasonic, neke iz Lidl-a... Svakako dugo traju.

    Ja na PC-u placam Game Pass, fakat predobra stvar.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  20. nivla

    nivla Komšija

    treba nabaviti ikea punjive koje odgovaraju tj iz iste su fabrike ko i eneloop
     
    Ekstrauterina likes this.