Xbox Series X & Series S

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 13, 2019.

1. Reznor

Reznor Overclocker

Ima u jysku punjac, a imaju i baterije

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ajdin87 likes this.
  2. zoi

zoi Veteran foruma

Trenutno igram preko zicanog, ali imam Eneloop baterije i punjač. Odlične, drže baš dugo.

Najavljen developers direct za sljedeću sedmicu - Indiana Jones, Hellblade 2, Avowed i Ara koja je samo za PC.

Ajdin87 likes this.
  3. Haker

Haker Veteran foruma

Ja sam kupio ovaj battery pack, dodju dvije, pune se preko micro usb, jedna traje moza 15-20h ali kako dodju dvije samo zamjenim i nastavim. Oko 50km su bile.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

4. zoi

zoi Veteran foruma

Za te pare se. kupe 4 Eneloop baterije i njihov punjač. Nadživjeti će te baterije plus ih možeš koristiti i u drugim uređajima.

Imao sam ja i takve baterije ali se to ne isplati.

5. Ekstrauterina

Ekstrauterina Aktivista

Ove ja imam, Ikea Ladda 1900 mAh i nemam zamjerke. Punjac i baterije me izasle nekih 20-25km, tesko da se moze naci jeftinije.

I ja sam ih uzeo jer sam cuo da su iz iste fabrike kao Eneloop, cak pise na njima Made in Japan.

6. nivla

nivla Komšija

ima ikea i AA AAA baterije koje odgovaraju povecanom kapacitetu eneloop tj eneloop pro 2350mah i 900mah su kapaciteti

7. Qler

Qler Veteran foruma

Ja imam neke Sony, pa ima im najmanje 10 godina, minimum... al rade i dalje, oko 2600mAh...

8. Haker

Haker Veteran foruma

Da, ali ovdje dodje kao battery pack, nema mi ništa mrze od tih baterija i punjaca.

Sent from my SM-S911B using Tapatalk