HS kablovski internet

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by GV, Oct 12, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Piroman, GW malo kulture uvesti u objavljene poruke, hvala.
     
  2. Moncho

    Moncho Komšija

  3. Nani

    Nani Komšija

    Ko nema tricu dl imat ce najkasnije za 4 dana, informacija iz HS-a.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stabilnost je odlicna koliko sam uspio isprobati. Diljem svijeta varira izmedju 2.8 i 3.4 Mbit, nikako ispod, a download sa MU/RS servera konstantno 365 Kb/s.
    Btw, vidjecemo za tih 4 dana kakva ce biti stabilnost.
     
  5. Nani

    Nani Komšija

    Kao navodno pustaju odredjene MAC adrese pa testiraju stabilnost, sada kad svi predju na 3-icu vidjet cemo na sta ce to liciti.
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    A jel taj download od 3mbps za sve korisnike FULL3 paketa ili samo za one koji imaju quatro paket tj full paket sa telefonom?
     
  7. GW

    GW Moderator

    Sve.
     
  8. Benq

    Benq Komšija

    Evo upravo sam resetovao modem al jos nikakvih promjena nema...
     
  9. GW

    GW Moderator

    Evo sad sam pričao sa ljudima iz HS-a, kažu da bi rado pustili veću brzinu ali ti je računar preslab pa ne bi imalo razlike. :D
     
  10. Benq

    Benq Komšija

    Ma ja vidis ja jos uvijek furam MMX-a ... jbg :D Ne kontam sta je ovo , ko da iz bubnja izvlace ko ce dobit kakvu brzinu...
     
  11. Emx

    Emx Aktivista

    za sve :D
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Evo vidio sam sad na HS sajtu da je za sve :D al meni iako sam ugasio modem na pola sata i upalio brzina ostala ne promjenjena , zvat cu ih sutra da vidim sta je ovo :)
     
  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    lažeš :smt003

    jao jao koji rofl pa to neces ni u bihnetu čuti :smt005
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Samo se vi smijte, al moj radni kolega je dobio takav odgovor i to 3 puta od ISP-a iz Zenice, Road Runner je u pitanju, mada kad uradis speedtest pise da je DASTO provider. Helem, ujutru mu konekcija odlicna, vec oko podne zestoko steka, a popodne nema teorije ni google otvoriti. Covjek nazove podrsku i pozali se. Dodju u roku 2 dana i kazu mu da mu ne valja masina a da je njihov net OK. Covjek se zalio 3 puta i presao na drugog providera.

    Ta podrska moze veoma mnogo da znaci u ocuvanju postojecih i privlacenju novih kupaca ali isto tako moze da bukvalno otjera dosta ljudi od usluga neke firme. Nazalost, kad nas je jos uvijek rijetka dobra podrska :(
     
  15. h2o

    h2o Aktivista

    Cjenovnik FAIL!

    Kako shvatiti kompaniju ozbiljno kada koristi virtualni PDF printer koji nije registrovan, tj. licenciran, a opet isto tako ima mali milion besplatnih verzija? Uglavnom donji desni ugao govori vise od hiljadu rijeci o ozbiljnosti kompanije i njihove usluge.

    http://www.mh-company.ba/sites/default/ ... novnik.pdf
     
  16. gilla

    gilla Aktivista

    Nisam u toku sa raspravom, hoće li uvoditi flat i za ostale pakete? (ako neko zna jel)
    Zahvaljujem.
     
  17. Benq

    Benq Komšija

    Uvedene su promjene samo na FULL pakete , a mislim da pored cijena full paketa nema vise smisla uzimat one obicne pakete jer razlika u cijeni je mizerna a puno vise dobijes...
     
  18. h2o

    h2o Aktivista

    Vidjet cemo koliko ce biti isplativo kada HBO udje u cijenu FULL paketa. A sa obzirom da je cijena HBO paketa u okruzenju oko +15KM mjesecno...
     
  19. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sada su svi full paketi flat ili samo kada se uzme i ovaj njihov telefonski prikljucak?
     
  20. Benq

    Benq Komšija

    SVI FULL paketi su flat , a HBO ce biti opcionalan , ne moze mene niko natjerat da ga placam ako necu :)