Mafia 2 - thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by kerim80, Sep 15, 2003.

  1. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Izašao je DLC i za PC danas...eto sad svima koji su htjeli a la GTA ...
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Novi DLC: Joe's Adventures

     
  3. neko

    neko Aktivista

    haha, ostavio vrata od auta otvorena i dok sam usao u kafic i izasao neko ih opalio autom i otkinuo. xD
    igra je fenomenalna
     
  4. jeretik

    jeretik Komšija

    Slažem se

    Gomila sitnica na sve strane
     
  5. neko

    neko Aktivista

    nije da nema ni malo gresaka, tipa, obijas bravu a covjek vec sjedi u autu :D ali stvarno su se potrudili, radi ove igre i radi PES2011 vrijedi uzeti komp koji to moze gurati :D
     
  6. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    sinoć i ja krenuo igrati. zasada sam prešao 30% i mogu reći da je igra solidna, krajnja ocjena ide kad je pređem. grafika je fina i sviđa mi se što su je napravili u filmskom stilu. svidjela mi se pravo tako da sam jutros do 6h igrao :D
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    I meni je bas ljepo sjela, ono za poslje posla ubiti 1-2 satam nekoliko dana.
     
  8. klima

    klima Aktivista

    I ja se malo sjeo igrati :)

    [​IMG]

    Najdraze mi spaliti i unistiti policijski bibi :)
    [​IMG]

    ili neki drugi :D
    [​IMG]

    bosansko parkiranje
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ovo su mi drazi dijelovi igre
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ovu sam tetku opalio i vozio je na haubi stotine metara, skoro da mi njene sisurinice u oci ulete :)
    [​IMG]
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Mali savjet - nakon misije u kojoj prolazite kroz kanalizaciju, nemojte se odmah presvući, nego idite usrani po gradu, u shopove i kafiće i u Maltese Falcon :D
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    http://kotaku.com/5671304/mafia-ii-joes ... ing-nov-23
     
  11. Esh

    Esh HWB

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. jeretik

    jeretik Komšija

    Hoću Mafiju 3 sutra.
     
  13. neko

    neko Aktivista

    cool :))))) jos dobre igre, hehehe. jedino mi se ne dopada onaj dlc s chelom, nekako nema poente. 7 puta idem da obnavljam misiju i td. da su one side misije s mape stavili u glavnu igru, bilo bi super, a ne da recimo kad moras skupiti love, ides 5 puta i krades auta i presujes ih kod onog lika na otpadu ili pljackas svaki put pumpu na isti fol itd. za nadati se da ce ovaj dlc biti kao i glavna igra. :)
     
  14. tarankula

    tarankula Aktivista

    E imali taj dlc za PC? i dali u njemu moze freeroam?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    2K Games announced today that Joe’s Adventures, the third downloadable add-on pack for Mafia II, is now available for download worldwide from the PlayStation Network for the PlayStation 3 computer entertainment system, Xbox LIVE Marketplace for the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft and Windows PC. Joe’s Adventures expands the intense narrative of Mafia II with over six hours of new gameplay for 800 Microsoft Points.

     
  16. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Da li će ovo biti arcadni ili pravi story mod? Ako je neko probao već..nemam baš vremena ovih dana.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Koliko samo novih, "ekskluzivnih" dodataka :lol:
    Ne znam da li su još na gubitku što se tiče ove igre.
     
  18. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Probao sinoc prvu misiju iz novog DLC-a....Bond je smiješan za Joe-a, samo to ću reći...da su nastavili ovako sa DLC-om u story modu bio bi fenomenalan, ali izmješali su to sa arkadnim modom...uglavnom Joe je novi Bond. Dopala mi se prva misija stvarno.
     
  19. Esh

    Esh HWB

  20. GW

    GW Moderator

    Kupljeno! :D