E-cigareta

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Vedo, Aug 1, 2011.

  1. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mrsko mi citati ovu citavu temu vidim da se razvukla.

    Elem zakljucak:

    Ko hoce da prestane da pusi baci cigare i nikada vise ne zapali, vidjeno milion puta i dokazano najbolje rjesenje dog zna o cemu pricam.
    Sto se tice E-Cigare sto syss rekao "ali slaba je to utjeha za pravu cigaru" sto hoce reci ili pusi ili nemoj.
    Kod mene sef furao te E-Cigare jos prije 2-3 godine i ponovo se vratio na 2-3 kutije dnevno, elem ili prestani ili nemoj.

    Iskreno do skoro sam znao otvoriti i trecu kutiju dnevno (york crveni 100s) ali ak budem prestajao pusiti to definitivno nece biti preko E-sranja.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Danas je umro otac od mog prijatelja, rak pluća. Bio je pušač godinama...
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Umiru od iste bolesti i osobe koje nikada nisu zapalile cigare, mada pusenje znatno povecava rizik.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    To je tačno ali ne znam nikoga da je umro od raka a da nije bar nekad u životu bio pušač dok znam bar dvoje- troje pušača koji su obolili od raka i umrli od istoga.
     
  5. Triforce

    Triforce Aktivista

    Radujem se donekle smrti. Mozda zvuci morbidno ali me zanima kako cu imrijeti. Nadam se da cu ko komso od nane mi. Lagano u snu tjelo samo stalo da radi jer je ostarilo, a ne jer je bolesno. Imo je oko 75 godina mozda i 80 nzm
     
  6. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Žvakanje duhana:
    http://www.outdoortexan.com/mycancer.htm

    Ima li iko od forumaša ovdje da je negdje u BiH nabavljao ove E-Cigare, da ih je korisito i da je ok. Hoću bratu za rođendan da kupim.

    EDIT: Evo našao sam...
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Brutalno , MMA mala maca. :smt005
     
  9. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    I izdrzal kolega ???
    meni danas godisnjica kako ne pusim :lol:
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sto kolega apdejt rece,ili pusis ili ne!Ja nisam pusio 3 god i evo opet se debil propusih.Kada sam prestao jednostavno sam stao i to je to!Bez smanjivanja i bilo kakvih pomagala.Pusio sam i do 3 kutije ako se zapijem.Sad doduse guram kutiju na 2 dana.Ma zlo hebeno!

    -Sent from my phone using Tapatalk-
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. nisam mogao citavu temu citati,na pocetku sam ufatio da se vedo bori,pa jesi li istrajao il kalemis jos? ja cjepnem kutiju crvenog mase,al da mi je na pola smanjit sam bi sebe nogom u guzicu opalio, siljio sam auru extra dugo i kad sam presao na dvije kutije poceo se sjebavat,i predjem na marlboro crveni,cak sam i testirao ove dvije cigarete tako sto sam ih upalio u isto vrijeme,znaci ova aura izgori u sekeundi,ne samo auru i ostale daleko brze gore od marlbora.al opet kazem da je na pola kutije presretan bi bio,kad se cuga necu ni da pricam,hladno steku pod ruku ponesem. :smt003
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Aura extra ??? Moj kolega koji je pušac presao na pomenute cigare. Koliko je proveo u razgovoru prek odana, toliko je proveo i u kašljanju. Da se kerozinom lupao bio bi zdraviji.
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Evo ako ima neko da se konta "bil ili ne" prestao pušiti. Brutalno jeste ali protiv duhana nemože"hlabavo." Koga intersuje neka pogleda ostatk klipova na istom youtube kanalu.

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5zWB4dLYChM&feature=channel[/youtube]

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3eUOjSTZMIE&feature=relmfu[/youtube]
     
  15. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sad ce Zlatan doci i reci da je to sve propaganda i da su cigarete dobre.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dobre su itekako za dospjeti u bolnicu. Kod mene je u kuci zabranjeno pusenje (ni zena ni ja srecom ne pusimo) - kome je do toga ide na balkon ako treba i na -20 stepeni. :)
    Jedva cekam zabranu pusenja na javnim mjestima i cijene od 10+KM po kutiji. :D
     
  17. Mujka

    Mujka Komšija

    o yea :mrgreen:
     
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Da Bog da da ovo dođe sto brze prije nego sto pomremo svi od ovih pusača.
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Nista to nece promjeniti, samo ce gladnu djecu sirotinje uciniti gladnijom jer ce i zadnju paru davati na otrov.
    I sad je takvih situacija previse, nikakvih primanja, u kuci ni brasna nema, ako izleti odakle koja marka uzimaju se cigarete a djeca gladuju, a na spomen poskupljenja ponosno kazu kako ce pusiti i da budu 100.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prirodna selekcija - slabici ce tesko prezivjeti eksremne uslove.