E-cigareta

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Vedo, Aug 1, 2011.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Crnjak plafon u smokers roomu :)

    [​IMG]
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Cijene od 1.1:

     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prava stvar. Nadao sam se da ce 5KM biti prosjek, ali i ovo nije lose. :)
     
  4. sumeir

    sumeir Komšija

    Ma ništa dok ne bude 7-8KM. Još da usvoje zakon o zbrani pušenja na javnim mjestim bila bi milina.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da hoce cener minimalac biti. I opet bi ljudi kupovali taman da nemaju sta jesti...
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    svi kukaju a niko ne kaze prestat cu pusit :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Pa to. I onda kad se srusi na ulici od gladi jer je cigara bila vaznija, samo proci pored njega/nje. :)
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobar je ovo potez, treba ih bas na cenera dici, rijetko koji srednjoskolac ima 10 KM dnevno samo za cigare. Il bi smanjili porast pusaca il bi podstakli porast ukradenih kastofona :D

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Počela je raja masovno duhan motati :)
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja sam na duhanu ima vise od godinu dana :)
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Opet ebena drina nije ni 3km. Da je barem pet. Jedina stvar za koju navijam da poskupi. Sad zimi ne mozes izac iz kafica a da ne smrdis sav k'o govno.
     
  12. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa moraju ukinuti pusenje u zatvorenim javnim prostorima ako hoce u EU. Samo niko nece donijeti taj zakon od straha da ne izgube glasove :)

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
     
  13. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Pušenje na javnim mjestima treba hitno zabraniti.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Samo da kazem da sam prestao pusit. 22 dana vec:)

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Auu, Boga mi slatka! Moj savjet - izbjegavaj drustva u kojima se pusi, bar prva 2-3 mjeseca, da te ne povuce beze.
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne na mračnim javnim mjestima. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. becke

    becke Aktivista

    Lijepo je izaci i u carsiju i ne smrditi na smog zimi, pa da li zbog toga trebam da se zalazem za to da gorivo bude 10 KM/l, da se zabrani lozenje u kucama i slicno?
    Nisam pusac. Zabranu pusenja na javnim mjestima podrzavam, ali smijesno se radovati tudjoj "nesreci" i tome sto drzava ljudima izbija pare iz dzepa da bi pokrila svoju nesposobnost da obezbjedi pare za budzet. Znamo svi ovdje da cijene cigara nece natjerati ljude da prestanu pusiti, isto kao sto cijene goriva ne bi natjerale ljude da prestanu voziti auto. Na kraju ce svijet motati duhan, uzgajati ga ako treba, ali niko od nas nece iz kafica izaci manje smrdljiv dok se ne uvede kvalitetan zakon o zabrani pusenja na javnom mjestu koji ce se provoditi.
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa znas sta neizbkegavam uopste jer bolje da se sto prije naviknem da svi puse oko mene. Tri vikenda izlasci cuganje normala:))) ljepse i duze se pije
    And.im strong
    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    :lol:
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prije bih ovo zabranio nego pusenje na javnim mjestima.