Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. p4ja

    p4ja Komšija

    tisina
     
  2. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Reci im, reci! :lol:
     
  3. pufnasti

    pufnasti Aktivista

    igrica je mrak, igrao sam je upravo i mogu vam reci da uopste nije zahtjevna, igram je na max samo bez anti-a. ne steka nikako, sve ide tecno.
    a comp mi je minimala:

    athlon64 x2 2,6Mhz
    2 x 2GB ddr2 HyperX pc-8500
    radeon HD3870 gddr4 512MB
    MB asrock
    win7 x64
     
  4. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    Samo se igrajte vi sa nekakvim MW2, MW3.

    Idem ja odigrati malo dobri stari COD1, dosta mi je više ovih modernih sranja...
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija

    14.99 eura na g2play
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ova igra je uvreda za gaming, jebo amerčki film.
     
  7. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    To mi zvuči nekako kao da kažeš da je hamburger uvreda za svu hranu ovog svijeta. Nije zdrav, ne mora ga svako ni voljeti, ali brate, da je dobar sa vremena na vrijeme (nekome i češće od toga, nekome nikad), mislim da se ne može poreći :smt003
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    meni je mw2 najbolji single player od svih fps-a koje sam igrao.

    ako je mw3 makar blizu mw2 po kvaliteti kampanje, bit će više nego odlično.
     
  9. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni je MW1 (što se tiče Call of Duty serijala), MW2 je otišao totalno u neke batshit insane vode i imao je nekoliko rupa u priči, dok mi je MW1 djelovao kao bolja cjelina općenito (a pogotovo što se tiče priče). MW3 nastavlja u tom stilu prošlog nastavka, ali barem djeluje koherentnije od njega. Same misije su uglavnom tu negdje sa onim iz MW2, ako ne i bolje, pa svakako odigraj barem singleplayer :)
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Da, u igri gdje izlaze mase glupih protivnika dok šutaju rafale u tebe ti ono malo u stranu pa nastavi, ili ako ti volja lagano se sakriješ i sačekaš da kolege obave posao, zapravo pola igre ništa ne radiš, kažem ebeni američki film, bitno je da se rusi rokaju.

    Ovo smeće peti put prodaju, pa ovo ne možeš ni okarekterisat kao nastavak, staro smeće sa par novih misija.
     
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    lol, krenuo igrati mw3 mp :smt005 kakav je ovo bullshit, grafika losa, igrica losa, sve lose, pa ne zna se ni ko pije ni ko placa, sad sam jos vise zavolio BF3 :D

    p4ja sta vrijedjas kog vraga
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ajde ne serite sasvim dobar multiplayer bar nisam morao mijenjat racunar da igram na max detaljima ko vi bf-ovci. Ko je igrao mw2 igrat ce i ovo i tacka.
     
  13. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jel to imaš origigi ili su provalili multi i sa "onom" verzijom?
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema smisla porediti BF3 i MW3. Totalno razlicite igre. To su dva trenutno najbolja naslova u kategoriji i jedino se zbog toga stavlja BF3 vs MW3.

    Alibegovic - Ako ide na slabijim racunarima ne mora znaciti prednost samom gameplayu ili ugodjaju. MW3 je totalno druga pucacina a jedina zajednicka tacka jeste sto su obe FPS i to je sve. A ima prilican broj ljudi koji kaze da im je MW3 bolji od BF3 tako da se radi o ukusima.

    To bi bilo kao NFS vs rFactor. Ko ce se peglati sa volanima, hvatanjem gripa i mukom gledanja one stare grafike no zna se koliko je rfactor uvazen medju simulacijama.
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ajmo moderacija kreshite ovo trolanje malo.
     
  17. nFare

    nFare Komšija

    Neko nazva mw2 galery shoterom, dok je COD 4 bio stvarno zanimljiva igra, sa ovom mw3 su dosli na nivo igre na terminatoru kad pucas patke sa onim "joystick" pistoljem.
     
  18. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne vrijedzaj "duck hunt" na NESu.

    Bez obzira, nedostatak vozila u mw seriji mi nije primamljiv ni sekunde. I to je to.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  20. p4ja

    p4ja Komšija

    bio je na discovery-u gledo sam ga,bivsi sas-ovac zvijer od covijeka.