Call of Duty: Modern Warfare 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, May 16, 2011.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Tu sva diskusija završava.
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    evo i ovo su "odradili" na alteriw-u :D
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Evo igram par dana već i mogu reći da odlično izgleda, pogotovu ako se uzme u obzir da se radi o pre-alpha izdanju! Inače, dobro mi dođe da se malo "odmorim" od BF-a! :smt003

    Samo što su napravili ovaj G36C...perverzija :smt007

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Kad mi dosadi BC2 ja udjem malo u cod 4 da se prisjetim cod serijala... a uletim na cod2 kad se osjecam melanholicno... :lol:

    Al' fakat neznam vrijedi li probat ovaj MW3... MW2 je bio ok i igrao sam jedno 50 sati, BO probao kad je bio free na steamu i obrisao ga nakon 5m igre :(
     
  5. jeretik

    jeretik Komšija


    Evo ja sam igrao MW3 56 sati i odma da ti kazem da ne vrijedi isprobavat; nije lose za prvog igraca, ali nakon MW2 je suvisno, iste igre.

    EDIT: U stvari, isto je i kao Black Ops :D Nista novo i neobicno u svakom slucaju (da se razumijemo, ja ga igram, jer sam dobio dzabe, ne bi nikad platio, barem ne vise od 20 KM)
     
  6. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Meni je Black Ops još i bolji, pogotovo što se tiče otključavanja i kupovine nove opreme, a i mape mi više leže u Black Opsu nego u MW3. I još ima dedicated servere :D
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma cod je nabijaca, kad sam igrao cod bo igrao samo onu malu mapu, a i mw2 isto

    jedino cod 4 ima bar meni najbolje mape, overgrown, kako se vec zove ona mapa sa raketama :D , popnes se na to i udri mehmede sniperom
     
  8. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    to je countdown mapa...

    ali slažem se da mw1 ima bolje online mape nego mw2. ali neke su prebačene srećom i na mw2.

    a trenutno je u nekoj alfa ili beta fazi mapa "pripyat", sounds familiar? :D super izgleda btw.
     
  9. aeRo

    aeRo Komšija

    Call of Duty 2 je neprevazidjen, cetvorka mu parira ali to je poptuno druga stvar kojoj ja nisam naklonjen jer mi je drazi WWII nego moderno ratiste.. Ko ima MW2, BO ili cak MW1 nek ne daje pare na MW3. Preradjena zlatna koka, bitno je da se zgrnula lova. Ja nisam igrao od dvice jos nista tako da mi nije zao ovih 35KM sto sam dao na RU key. Da je drugacija situacija nikad ne bi. Klasicni rush tip igre, samo uzmi neki pucu bunny hopaj i pobij sve sto vidis, za odmorit dusu, nista vise. :smt003
    Battlefield 3 je mnogo ozbiljnija i kvalitetnija igra ocigledno za stariju i zahtjevniju publiku, da imam neku zvjerku davno bi ga jos pre-orderao a sad evo kako sam malo upgradeao hardware razmisljam i o kupovini BF keya.
     
  10. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Mislim da bi ti BF3 dobro radio na toj konfi s obzirom da se mnogi kletu da na dual coru radi haman ko i na quadu.
     
  11. aeRo

    aeRo Komšija

    Ma malo sam skeptican samo kako ce mi Win7 radit, a BF bi trebao bar na low. Joj sad me ova graficka nafurala jebo famEliju svoju ako ne narucim veceras key. :smt003
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Win7 x32/86 leti na 3gb rama. Ionako BF3 ne radi na XP, tačnije battlelog ne radi.
     
  13. aeRo

    aeRo Komšija

    Znam da ne radi, BF je jedina stvarka zbog koje kanim instalirati Win7.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    NEmas bige za BF3 na toj konfi sa Win7 32.
    Radice ko sat,eto ti forza igra sa istom grafom na 24" 1920/1200 bez problema a ti ces vjerovatno na 1440/900 tako da ces cak moci igrati na high eventualno medium.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    17' je kod mene tako da na 1280 x 1024 igram. Nista onda cu sutra, prekosutra nabaciti enterprise dok pokupim samo malo feedbacka kako i sta jer licenciranu verziju necu ganjati sigurno. :mrgreen:
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    krenuo i ja mw3 igrati, nista ovo naspram bf, tacno se vidi da fali akcije, sve je nekako dosadno, pusto, uvjek nesto fali
     
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Meni bi logicnije bilo da u BF fali akcije na onolikim mapetinama nego na ovim codaskim 3 x 3 :smt003
     
  18. jeretik

    jeretik Komšija

    Igraj Ground war, tu je gameplay malo podnosljiviji, jer ima 18 igraca.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra bi preko vikenda trebala bit ifree 2 play.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Igru vec sada mozete preuzeti:

    [​IMG]