DIABLO III

Discussion in 'Igre i konzole' started by igor.g, Jun 28, 2008.

  1. sta rec? kakvu posluku porati? kome? HVALA BOZEEEEEEEE

    [​IMG]

    samo u kratkim crtama.. epic epica,od gameplay-a do muzike,muzika otkida ljudi.
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Ne vjerujem ti :D
     
  3. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Mene muzika previše podsjeća na WoW. Ima tu i Diablo nota, ali ne znam... čekamo full verziju, a mora se i beta još malo zaigrati, za bolju/konačnu procjenu :D
     
  4. BoLa

    BoLa Aktivista

    kolko % ce blizzard uzimat od RMAH transakcija?
     
  5. sad sam zavrsio sa barbom upravo...nemam fakat sta reci...jbt to je ludilo,i kreiram monka sad... pa kakav je ovo ludak strasno,kako je dobro igrat sa njim... ne vjerovatno, jedina stvar sto me pravo izjebalo je to sto letencija jebe,pa dodje do laga malog u sred fight-a,to je crap cisti,i kad otvoris mapu ne mozes ko u 1 i 2 trcat,moras je ugasit da bi nastavio..al sve ostalo je strava

    [​IMG]

    [​IMG]

    slike su crap,reflekcija led-a, a neda mi print screen nesto...
     
  6. iako sam sibao wow-a dobrih 4-5 godina,mene ni u jednom momentu nije podsjetilo ama bas nista na isti,H&S,deranje guzova i ostalo ..
     
  7. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Tesko da ce Blizzard razocarati sa ovim naslovom, prevelik je ulog. Na kraju krajeva, ne pamtim kada je posljednji put u nekoj igri toliki uticaj imao fan community pri razvoju igre. Dvicu smo prakticno dobili serviranu pa se opet igra evo i nakon 8-9 godina, iako je prevazidjena u mnogim stvarima.
     
  8. slazem se,evo zavrsio sam sa monkom,rune sistem otkida,strava, kad su najavili ove karaktere koje mozes birat,pljuvo sam Wd maksimalno,al kad ga krenes igrat...nevjerovatno... strasan aoe ima...
     
  9. NeXs

    NeXs Novi član

    igrah betu prije mjesec dva, i nekidan opet.. ne znam, nisam jos skroz ubjedjen
    atmosfera i orkruzenje mi nije bilo bas nesta creepy, nit je igra bila toliko teska da si morao paziti u bilo kojem trenutku na svoj health
    ni u jednom trenutku health nije pao ispod 80%, a health potion mi nikad nije zatrebao, i to sa wizardom, koji nebi trebao da ima neki jak upclose and personal armor..
    ne svidja mi se public games rjesenje, gdje ne mozes kao prije vidjeti listu pa filtrirati sta te zanima, nego te baci u random igru, i automatski si sa njim u co-opu
    to znaci da se ne mora vise ne pitati "ey, hajmo zajedno", nego se moze X sati igrati s ljudima, a da niko nikad ni A ne progovori.. samo se odradi run do skeleton kinga i odmah exit
    sto se tice itema, svidja mi se crafting, uspjela kombinacija craftinga i gamblinga.. al nekako mi se cini da ima manje pre i sufixa nego u d2ici, doduse garant nismo vidjeli ni dio toga...pa tako ni moje "zalbe" nisu relevantne dok ne izadje final verzija...

    sve u svemu igrivo, ali nisam jos 100% ubjedjen da je to d2 killer u svemu
     
  10. pa jebiga grupu pravis ako imas kakvu friend listu i onda sa njima se nalazis,druga stvar za koji dan izlazi patch gdje ce mobovi biti 50% increase dmg pa da vidimo hoce li onda trebati healt posions,i treca stvar beta je jbg,mozes samo do 13 lvl ici...po cemu se ne moze ni ocjeniti neka igra..ni 2% od igre to nije.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako ste uletili u tu betu, jel ono preko fejsa sto se dijelilo? Ako nekome dodija neka ni saljne kljuc na PM pa da i ja malo probam. :)
     
  12. NeXs

    NeXs Novi član

    prije si do "friendova" dolazio u igri, mali intro razgovor, par recenica se razmjeni, i vec jedan od dvojce pita "mogu li te dodati, mozemo kasnije taj i taj level odraditi"
    ja sam preko d2 brdo raje tako upoznao, i s nekima i dan danas u kontaktu ostao
    ali zato sto se dialog "forsirao".. morao si za party pitati, morao si za pvp pitati, morao si za trade pitati..
    to bi trebali malo poboljsati, kad sam u random public igrama, hocu da igram SA nekim, a ne UZ nekoga..
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Jedan od kljucnih problema za D3, prema misljenju mnogih gamera mogao bi biti Battle Net 2.0, zato sto od samog starta nije optimiziran da forsira community, timove, social networking itd., sto navode i kao jedan od kljucnih razloga zasto je SC2 propao na polju multiplayera i uglavnom serveri zjape prazni.
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    S ovim se slažem. Jedva sam nekog lika uz turske upoznao, malo s njim aktivnije igrao, ali onda ja ispao iz aktivnosti, pa i on, i to je to. A i to smo se jedva našli. Isto da igraš protiv botova, jedino recimo kad igraš MafiaWars (mislim da se tako igra zove, ona gdje uzimate uloge i to) tu ima interakcije, ovo ostalo slabo skroz :| Ovo što sam napisao odnosi se na SC II na bnetu.
     
  15. evo izasao patch za hardcore mode :smt007
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Kakav hardcore odmah, Ima da fino Normal izaberem, dvije sjekire i hajmo :twisted: . Tamo do godine se moze hardcore kusati.
     
  17. buffali su i mobove,evo cekam jos neki maintance,u 11 tek moze se zaigrat..od lvl 10 mozes igrat hardcore..to je vec nesto..jer je ova beta prekratka..
     
  18. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

  19. Esh

    Esh HWB

    Da su pravili MMO ovo im se sigurno ne bi desilo :D
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma lol isto kao da su jucer poceli praviti igru. Ili su prave noobonje pa neznaju zavrsiti igru poslije tri godine, ili se namjerno prave budale pa izbacuju neke stvari da bi naknadno iste prodali kroz DLC ili ekspanzije.
    Ovo je pravo receno :lol: