Koje serije pratite?

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by bhd, Mar 5, 2012.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Re: AW: Koje serije pratite?

    "Kako vrijeme prolazi". Gleda li to ko?

    Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo onako da spomenem da ko je propustio da pogleda "Vratice se rode" da to obavezno pogleda. Serija srbijanske produkcije sa par nasih glumaca,u fazonu danasnjice i sa raznim zgodama i nezgodama isprepletana komedijom dramom kriminalom i raznim ljubavnim pricama.
     
  3. Juka

    Juka Komšija

  4. amrica5

    amrica5 Novi član

    ja gledam lud zbunjen normalan jos samo da nadjem gdje ih mogu skinut preko torrenta sebi
     
  5. p4ja

    p4ja Komšija


    valjal stagod wheels?
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Meni je nakon prve sezone legla, dok u drugoj i nakon 4te epizode cekam da se zakuha, ali valjda ce uskoro!!!

    A ovaj Copper djeluje pravo obecavajuce!!!
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Par postova iznad imas preporuku.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  8. fipi

    fipi Aktivista

    Izasla je prva epizoda
     
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    fuck yea
     
  10. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pregledao The Walking Dead, sada cekam novu sezonu... :)

    Sent from my GT-I9100G
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    JA fakat ne znam sta da gledam ljudi dragi. Skinuo sam sebi opet x files pa da ih izvrtim. Sta ima novo da se moze gledat, al da je ono fakat dobro.. a ne standardno.. ok..
     
  12. fipi

    fipi Aktivista

    Gledaj One piece, daleko najbolja anima sto postoji meni, puno bolja od DBZ. Ako ništa, samo radi komedije neces zalit, samo izdrzi nekoliko pocetnih epizoda dok se ekipa ne pocne skupljat. Nisam anime freak, pretpostavljam da nisi ni ti, ja iz dosade tako slucajno skino prvi put sa freezone dok je bila i tako se navuko. Prvo me privukla komedija i kasnije priča kako se zakuhavalo. Radnja je super zanimljiva, pogotovo kasnije. Probaj, pa vidi, nemas sta izgubit. I ja sam tako ispuco sve ove serije, nemam sta gledat.
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ima tema za Anime posebno. Ovdje se više govori o serijama Holivudske produkcije.
     
  14. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: AW: Koje serije pratite?

    Gleda u mene nena :smt003

    @fipi jesil gledo komedi-seriju Curb Your Enthusiasm?
     
  15. fipi

    fipi Aktivista

    Re: AW: Koje serije pratite?

    Nisam, probacu ovo koji dan, fine ocjene je dobila
     
  16. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ne kontam zasto onolike pohvale za The Walking Dead . 2. sezona se slobodno mogla zvati Farmville :lol: Boring do jaja
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Otislo je previse u fazonu neke drame. Serija je i dalje dobra, no jedno 3-4 epizode su definitivno cjedili sa razvojem likova i njihovim odnosima. Bez sacmarice necu da gledam :D
     
  18. extibo

    extibo Komšija

    Ja sam poslije prve sezone odustao. Nimalo mi nije legla. Vjerovatno zato sto sam ocekivao nesto tipa Zombielanda.
     
  19. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma druga je sezona sapunjara cista ...
    milion epizoda se razvlaci ocel ona fufica reci da je trudna il ne :lol: i slicne gluposti
    I likovi nisu uposte zanimljivi ... mogao je doci Mad Max i porokat ih sve bilo bi mi svejedno :lol:
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    To mozes rec za svaku seriju. Realno, serija je iznad prosijeka.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2